Yamaç’ı kim vurdu? Çukur 49.yeni bölüm fragmanı geldi!

Çukur'un büyük merak uyandıran yeni bölüm fragmanında İdris baba "Yamacımı vurmuşlar lan" diyerek gözyaşlarına boğuluyor. Yamaç'ın annesi ise "Dayan kınalı kuzum" diyerek gözyaşı döküyor. Cumali, annesine söz veriyor"Yamaç'ı kim vurduysa bulacağım." Büyük heyecan yaratan fragmanda ortalık birbirine giriyor. Vartolu, Çetin ile karşı karşıya geliyor. Silahlar patlıyor. Vartolu "Çetin Bey buraya kadarmış!" diyor. Peki kim vuruldu? Çukur dizisinin yeni bölüm tarihi de verildi. Peki Çukur yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Çukur yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...

Yamaç’ı kim vurdu? Çukur 49.yeni bölüm fragmanı geldi!

ÇUKUR 49.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

ÇUKUR 49. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Çukur yeni bölümün 21 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Selim kızı Karaca’nın sözlerinden çok etkilenmiştir. Kararını vermiştir. Bunun için Cumali ve Yamaç’ın kaldıkları eve gider. Kapıyı çalmadan önce kapının önüne bir süt şişesi koyar. Cumali kapıyı açar ancak ortalarda kimseler yoktur. Yerdeki süt şişesinin farkına varırı ve o anda herseyini anlar. Selim karşısında durmaktadır. Birbirlerine sarılırlar. Ona “Hoşgeldin çocuk” der ve eve alır. Eve girdikleri anda Cumali, Selim’e saldırır.

Bu sırada Yamaç onlar eve girmeden önce onları görmüştür. Alel acele eve girer. Selim’i Cumali’nin elinden zor alır. Vartolu ise eve girmeye cesaret edemez. Olaylar yatıştıktan sonra Cumali Kahraman ile ilgili anılarını anlatır. Selim’e dönerek “Benim kardeşim nerede” der. Bu sırada Yamaç söze girerek kendisi için kurşun yediğini söyler ve “Abisini koruyamadı ama kardeşini korudu” der. Cumali tekrar Selim’e dönerek neden geldiğini sorunca o da “belki bir yardımım dokunur” cevabını verir. Cumali yatışmaz ve onu evden kovar.

yamac

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

VARTOLU’DAN SELİM’E DESTEK

Selim evden çıktıktan sonra Vartolu yanına gelir. Selim’e halini hatrını sorar. Cumali’nin onu bir gün affedeceğini çünkü onun öz kardeşini olduğunu söyleyerek moral vermeye çalışır ve ardından birbirlerine sarılırlar. Selim gittikten sonra Medet Vartolu’nun yanına gelir. Vartolu’ya içeriye girmemesini söyler. Bu sırada Çeto yeni gelen Karakuzulara Ersoy’un öldüğünü söyleyerek Koçovalıların onu öldürdüğünü anlatır.

Ancak durum çok farklıdır. Son olaydan sonra Ersoy’un hain olduğunu anlayınca Mahsun ile birlikte Çeto onu boş bir binada ayaklarından asarak işkence ederler. Mahsun tam silahını çıkarıp öldürecekken Ersoy, Karakuzular ile ilgili konuşacağı sırada Çeto onu öldürür. Ancak Mahsun’un kafasında Çeto ile ilgili soru işaretleri belirmiştir. Ersoy’un söylediklerinin doğru olup olmadığını kontrol etmek üzere morga gider. Ancak Çeto, Mahsun’un bunu yapacağından emin olduğu için tedbirini almıştır. Lal morgda bütün cesetlerin yerini değiştirmiştir.

cumali

SENA MAHSUN’UN YARDIMINA KOŞUYOR

Veysel son baskından sonra Karakuzuların eline geçmiştir. Evde ona işkence ederler. Çeto, ona kim olduğunu neden malına çökmek istediğini sorar. Veysel konuşmaz. Çeto adamlarına onu öldürmeleri talimatını verir. Ardından Vartolu’yu arayan Çeto, onu özlediğini söyleyerek gelmesini ister. Vartolu geleceğini söyler. Mahsun ve Sena kapıda karşılaşır. Sena ona Fikret diyerek seslenir. Mahsun birden bire geçmişte yaşadığı bir anı hatırlayarak kriz geçirir. Sena ona yardım eder. Mahsun düzeldikten sonra Sena’ya geçmişte yaşadığı olayı anlatır.