Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 52. yeni bölüm 2. fragmanı: “Bu mahalle sizin değil” (Çukur yeni bölüm fragmanı izle)
Çukur 52. yeni bölüm 2. fragmanı: “Bu mahalle sizin değil” (Çukur yeni bölüm fragmanı izle)
Çukur 52. yeni bölüm 2. fragmanı SHOW TV'de seyirci karşısına çıktı. Yeni fragmanda; Karakuzular Çukur'a geri dönerken Koçovalılar bun engel olmak için harekete geçiyor. Yamaç, Çeto ile karşı karşıya kalırken Çeto'nun "Bu mahalle sizin değil. Bu mahalle kimin? sözlerine karşılık Yamaç ise "Hazırlanın çok eğleneceğiz" sözleriyle cevap veriyor. İşte Çukur 52. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Şubat 2019 - 22:11

ÇUKUR 52. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

ÇUKUR 52. BÖLÜM FRAGMANI


ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sena Yamaç'ı kurban etmeyeceğini ve bu kavganın onu ilgilendirmediğini söylüyor. Aliço Yamaç'ı vuran kişinin kimliği ile ilgili önemli bilgiler veriyor. Sutan ve Melahat yüzleşiyor. Yamaç Çukur'da bayılıyor.

Çukur karışıyor. Çukur'un çocukları birbirine giriyor. Meke'den hesap sormak için geliyorlar. Bu arada Vartolu Salih, Ayşe'nin evinin kapısını çalıyor. Çeto içerdedir ve Ayşe'den ona yardım etmesini ister. Kapıyı açan Ayşe'ye Çetin'i aradığını söyler. Ayşe onu görmediğini söyleyerek Vartolu'yu gönderir.

Vartolu Salih Medet ile birlikte Çeto'yu aramak için harekete geçtiği anda mahalledeki çocukların birbirine girdiklerini görür. Vartolu Salih silahını ateşleyerek kavgayı sonlandırır. Bundan sonra hiç kimsenin kavga etmemesini söyler ancak Meke sen kimsin diyerek Vartolu'ya kafa tutar. Vartolu bıçağını çıkararak Meke'nin boğazına dayar.

Son güncelleme: 16:26 - 11.02.2019