Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 52.yeni bölüm fragman/önizleme yayınlandı! Çukur 51.son bölüm izle
Çukur 52.yeni bölüm fragman/önizleme yayınlandı! Çukur 51.son bölüm izle
Çukur 51.son bölüm ile Show TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal ve Perihan Savaş'ın yer aldığı dizinin son bölümünde Koçovalılar Çukur'a geri dönüyor. Yeni bölüm fragmanları merakla beklenen dizide genellikle son bölümün yayınlanmasının ardından yeni bölümden ilk sahne de ekranlara geliyor. Peki Çukur 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...
Magazin 4 Şubat 2019 - 22:46

Çukur dizisinin 51.son bölümünde; Salih ve Cumali'nin karşı karşıya geldiği anlarda duyulan silah sesi gerilimi yükseltirken, karşılarında Yamaç'ı gören ikili şoke oluyor. İdris'in oğullarına tepkisinin çok sert olduğu, Karakuzuların yeniden harekete geçtiği, Selim'in Yamaç'ı vuran kişinin peşine düştüğü, Sultan ve Meliha yüzleşmesinin nefes kestiği tanıtımda Yamaç'ın, Cumali ve Salih'e, “Size sizden iyi düşman mı olur?” diyerek yere yığıldığı anlar heyecanı yükseltiyor.

ÇUKUR 52.YENİ BÖLÜM FRAGMAN/ ÖNİZLEMESİ  YAYINLANDI

ÇUKUR YENİ FRAGMAN

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sena Yamaç’ı kurban etmeyeceğini ve bu kavganın onu ilgilendirmediğini söylüyor. Aliço Yamaç’ı vuran kişinin kimliği ile ilgili önemli bilgiler veriyor. Sutan ve Melahat yüzleşiyor. Yamaç Çukur’da bayılıyor.

Çukur karışıyor. Çukur’un çocukları birbirine giriyor. Meke’den hesap sormak için geliyorlar. Bu arada Vartolu Salih, Ayşe’nin evinin kapısını çalıyor. Çeto içerdedir ve Ayşe’den ona yardım etmesini ister. Kapıyı açan Ayşe’ye Çetin’i aradığını söyler. Ayşe onu görmediğini söyleyerek Vartolu’yu gönderir.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

cukur

Vartolu Salih Medet ile birlikte Çeto’yu aramak için harekete geçtiği anda mahalledeki çocukların birbirine girdiklerini görür. Vartolu Salih silahını ateşleyerek kavgayı sonlandırır. Bundan sonra hiç kimsenin kavga etmemesini söyler ancak Meke sen kimsin diyerek Vartolu’ya kafa tutar. Vartolu bıçağını çıkararak Meke’nin boğazına dayar.

Son güncelleme: 00:20 - 05.02.2019