Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 52. yeni bölüm fragmanı:”Sen bizim daha ne kadar deli olduğumuzu görmedin” (Çukur yeni bölüm fragmanı izle)
Çukur 52. yeni bölüm fragmanı SHOW TV'de seyirci karşısına çıktı. Yeni fragmanda; Karakuzular'ın Çukur'a döneceği haberini İdris Emmi ve çocuklarına veriyor. Cumali, Selim ve Vartolu bunun imkansız olduğunu düşünsede yeni bir savaşın ayak sesleri yaklaşıyor. Yamaç, Çeto'nun yanına gidiyor ve ona "Sen bizim kolumuzu kanadımızı kırdın ama biz iyileştik. Biz Çukur'dayız, Koçovalılar Çukur'da Çeto ve sen bizim daha ne kadar deli olduğumuzu görmedin" diyerek ona gözdağı veriyor... İşte Çukur 52. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Şubat 2019 - 10:09

ÇUKUR YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sena Yamaç'ı kurban etmeyeceğini ve bu kavganın onu ilgilendirmediğini söylüyor. Aliço Yamaç'ı vuran kişinin kimliği ile ilgili önemli bilgiler veriyor. Sutan ve Melahat yüzleşiyor. Yamaç Çukur'da bayılıyor.

Çukur karışıyor. Çukur'un çocukları birbirine giriyor. Meke'den hesap sormak için geliyorlar. Bu arada Vartolu Salih, Ayşe'nin evinin kapısını çalıyor. Çeto içerdedir ve Ayşe'den ona yardım etmesini ister. Kapıyı açan Ayşe'ye Çetin'i aradığını söyler. Ayşe onu görmediğini söyleyerek Vartolu'yu gönderir.

Vartolu Salih Medet ile birlikte Çeto'yu aramak için harekete geçtiği anda mahalledeki çocukların birbirine girdiklerini görür. Vartolu Salih silahını ateşleyerek kavgayı sonlandırır. Bundan sonra hiç kimsenin kavga etmemesini söyler ancak Meke sen kimsin diyerek Vartolu'ya kafa tutar. Vartolu bıçağını çıkararak Meke'nin boğazına dayar.