Sözcü Plus Giriş

Cumali’ye büyük şok! Çukur 56. yeni bölüm fragmanı yayında! (Çukur 2. sezon 23. bölüm fragmanı izle)

Çukur 56. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'un yeni fragmanında; Cumali, Yamaç'a evleneceğini söylerken Sultan söylediklerine kulak misafiri oluyor. Yıldız'a giden Sultan "Zamanı geldiğinde herkes Çukur'a olan borcunu öder değil mi Yıldız" diyerek bu evliğin gerçekleşmemesi için onu uyarıyor. Sena Mahsun ile bir kez daha karşı karşıya gelirken İdris'in Cumali'ye Damla'yı isteyeceklerini söylediğinde gerilim artıyor. İşte Çukur 56. yeni bölüm fragmanı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 08:26, 09/03/2019

ÇUKUR 56. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 55. BÖLÜM ÖZETİ…

Çeto, Vartolu’yu uzağa düşürdüğünü zannederken Yamaç ve diğerlerinin birden bire ortaya çıkması ile büyük şok yaşar. Çatışma devam ederken dürbünlü tüfeği ile kimliği belirsiz kişi Çeto’yu hedef alır. Bu sırada Çeto’nun arkasında Medet belirir. Medet silahını Çeto’nun kafasına doğru tutarak, éŞehadet getireceksen tam sırası Çeto” der. Bu sırada çatışma biter ardından bir silah sesi yükselir.

MEDET VURULUYOR

Vartolu “aferin Medet” der ama, Yamaç sesin normal bir silahtan çıkmadığını Vartolu’ya söyler. Vartolu koşarak Medet’in yanına gider. Medet yerde kanlar içinde yatmaktadır. Medet’i acele ile hastaneye götürürler. Bu sırada Mahsun, Yamaç’ın kendisine verdiği dosyayı inceler. Dosyada gördüklerine inanamaz. Çeto’nun yanına giden Mahsun neler olduğunu sorar. Çeto bütün çocukların hepsinin öldüğünü söyler.

SALİH LABORATUVARI ATEŞE VERİYOR

Salih elinde bir bidon benzinle Karakuzuların laboratuvarına baskın yapar. Medet hastanededir ve durumu kritiktir. Salih bidondaki bütün benzini etrafa döker. İşi bittikten sonra çakmağı çakar ve laboratuvar ateş alır. Laboratuvarın yandığı haberini alan Çeto ve Mahsun harekete geçer. Olay yerine geldiklerinde Mahsun içeridekileri kurtarmak için içeri girer.

“BENİM YÜZÜMDEN KARDEŞİM ÖLÜYOR”

Hastaneye geri dönen Salih’in yanına İdris gelir. İdris’e “kardeşim ölüyor. Hepsi benim yüzümden” der. İdris Salih’i alıp hava almak için dışarı çıkarır. Bu sırada Yamaç, Selim ve Cumali olan biten hakkında aralarında konuşurlar. Yamaç Salih’in neden hedef seçildiği ile ilgili bir şeyler bulmaya çalışmaktadır.

SALİH: ESKİ HALLERİMİ ÖZLEDİM

İdris Salih’e destek olmaya çalışır. Salih Medet ile ilgili anılarından bahsederek Medet’i nasıl bulduğunu anlatır. Salih, eski hallerini özlediğini söyler. İdris’e kendi düzenini kurmak istediğini söyleyerek “ailemi korumak zorundayım” der. İdris’in elini öper ve olur alır.

YAMAÇ ÇETO’NUN ZAAFINI ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYOR

Çeto Mahsun’un kardeşleri ile ilgili sözlerinden rahatsızlık duyar. Mahsun’a “bir şey mi var” dediğinde Mahsun “Bilmiyorum Çeto vallahi bilmiyorum” der ve ardından işim var diyerek yanından ayrılır. Yamaç, Selim ve Cumali Yücel ile birlikte bir kafeye giderler. Yücel’e “Çeto’nun bir zaafı olup olmadığını sorarlar. Yücel Çeto’nun bünyesinin çok zayıf olduğunu ve geçmişte tanık olduğu bazı olaylardan bahsederek.

MAHSUN İZ SÜRÜYOR

Mahsun elinde dosya ile birlikte Karakuzuların okutup doktor yaptığı birinin yanına giderek olanları sorar. Doktora bağırıp çağırarak dosyayı önüne fırlatıp neler olduğunu anlatmasını ister. Doktor dosyadakilerin rutin işler olduğunu organ işleri gibi şeylerin olmadığını söyler ardından da çekmecesinden başka dosyalar çıkararak Mahsun’a göstererek aynılarının kendisinde olduğunu söyleyerek endişe etmemesini ister.

Yayınlanma Tarihi:23:39,