Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 59. yeni bölüm fragman yayınlandı! Sena kayıp… Çukur 2. yeni sezon 25. bölüm izle
Çukur 59. yeni bölüm fragman yayınlandı! Yeni bölümde Karakuzuları mahalleden kovan Koçavalı'lar Sena'nın kayıp olduğunu öğreniyor. Çukur 2. yeni sezon 25. bölümde; Çeto, Mahsun'un öldüğünü öğrenince şoka giriyor. Koçovalılar'dan intikam almak için yemin ediyor. Hemen harekete geçen Karakuzular herkesi göz hapsine alarak adım adım takip ediyor. Meliha İdris'i arayarak evine birilerinin girdiğini haber veriyor. Cumali ile dertleşen Yamaç Çukur'daki sessizlikten dolayı endişelidir. İşte Çukur son bölüm izleme linki...
Sozcu.com.tr
Magazin 25 Mart 2019 - 22:32

Çukur 59. yeni bölüm fragmanı geldi. Çukur dizisi 2. yeni sezonunun 25. bölümünde; Çeto, Mahsun'un öldüğünü ve sebebinin de Koçovalılar olduğunu söylüyor. Koçovalılar'ın soyunu kurutmaya kararlı olan Çeto, Karakuzular ile birlikte onlara saldırıyor. İdris Koçovalılar'a saldıran Çeto'ya karşı Çukur'daki herkesten yardım istiyor. Peki Çukur’un 58. son bölümünde başka neler yaşandı?

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 58. BÖLÜM ÖZETİ…

Sena ve Selim, Aliço'nun da yardımıyla Mahsun'un babasını bulur. Çeto, Mahsun’u kaybetmemek için Sena ve Selim’in bir oyunun olduğunu söyler. Mahsun, bunun gerçek olup olmadığını öğrenmek ister. Babasının evine gider. Arabasında otururken babasının evinde Sena ve Selim’i görünce artık şüphesi kalmamıştır.

ÇETO’YU ŞOKE EDEN HABER

Mahsun ormanlık alanda bir banka çöker. Ellerinde babasının kanıyla. Meçhul kişi arabadan silahını alır ve Mahsun’un arkasından yaklaşır. Silahını Mahsun’a doğrultur. Bu sırada Remzi, Çeto’nun yanına gelir. Mahsun’un Kadir’i öldürdüğünü söyler. Çeto Mahsun’u sorunca Remzi onun kendisini öldürdüğünü söyler. Çeto duyduklarına inanamaz. Yere yığılır. Mahsun ölemez diyerek fenalık geçirir.

ÇETO’NUN İNTİKAM YEMİNİ

Bu sırada Çeto’nun yanından çıkan Remzi meçhul kişinin yanına giderek dediğini yaptığını söyler. Çeto’nun yanına gelen Karakuzular ne olup bittiğini anlamaya çalışırlar. Ona ne olduğunu sorunca Mahsun’un öldüğünü söyler. Koçovalılardan intikam almak için onlarla beraber yemin eder.

MAHSUN’UN BÜYÜK PİŞMANLIĞI

Sena ve Selim’in ayrılmasından sonra Mahsun babasının evine gidip kapıyı çalar. Kapıyı açan babası geldiği için çok mutlu olur. Mahsun babasını bıçaklar. Babasının “neden” sözlerine karşılık “sen iyi biliyorsun neden” der ancak bu sırada annesini gören Mahsun, Kadir’in gerçekten babası olduğunu anlar. Gözyaşları içerisinde ona yardım etmeye çalışır ancak Kadir son nefesini verir.

ÇUKUR 2. SEZON 25. BÖLÜM İZLE

Mahsun’un annesi Kadir’in öldüğünü anlayınca feryat ederek gözyaşlarına boğulur. Annesini teselli etmeye çalışsa da o gücü kendinde bulamaz. Annesini gözleri yaşlı ardında bırakarak evden ayrılır. Bu sırada meçhul kişi onu uzaktan gözler ve peşinden gider.

MELİHA İDRİS’İ ARIYOR

Oğulları ile pazara çıkan İdris’i Meliha telefonla arar. Mediha evde birilerinin olduğunu söyler. İdris, işi çıktığını söyleyerek onlardan ayrılır. Karakuzular intikam için harekete geçmiştir. İdris’in evini gözetlerler. İdris Meliha’nın yanına gelir. İdris ne olduğunu sorar. Meliha olan biteni anlatır. Meliha ile birlikte onun evine girer. Ev darmadağındır. İdris bütün odaları kontrol eder ve Meliha’ya içeri girmesini söyler.

Karakuzular herkesi göz hapsine almışlardır.

Son güncelleme: 00:51 - 30.03.2019