Çukur 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Damla’nın sözleri Yamaç’ı çileden çıkartıyor

Çukur 62. yeni bölüm fragmanı henüz Show TV tarafından yayınlandı. Dizinin yeni fragmanında; Timsah Cumali'yi ellerinden bağlayıp tavana asmış işkence ediyor. Ona gerçekten Cumali Koçovalı olup olmadığını soruyor. Salih şok bir hamle ile Timsah'ı buluyor. Cumali onu görünce neden geldiğini soruyor. Salih borcunu ödemeye geldiğini söylüyor. Timsah Salih'e Yamaç'ın nesi olduğunu soruyor. Medet nefes nefese kahveye gelip Yamaç'a acil bir durum olduğunu gelmesi gerektiğini söylüyor. Yamaç masadan kalktığı anda Damla kendisinin de geleceğini söylüyor. Yamaç gelmeyeceğini söylediğinde Damla'nın sözleri Yamaç'ı çileden çıkartıyor. İşte Çukur 2. sezon 29. bölüm fragmanı...

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 61. BÖLÜM ÖZETİ…

Yamaç Sena’nın kaybının ardından onun yaşadığı eve gidiyor. Sena ile geçirdiği güzel günlerin hatırası acılarını daha da arttırıken evde onu hatırlatacak birkaç eşyayı yanına alıyor. Bu arada Meliha eski resimlerini karıştırırken bir gazete kupürünü bulur. Haberi okuduğunda yüzüklünün kim olduğunu anlar.

Yamaç bankta oturmuş ellerine bakıyor. Geçmişin tüm hatıraları gözünde canlanıyor. Geçmişte yaşadığı kanlı olaylar ve ellerinin kanla bulandığı o anları ve Sena ile tanışıp evlendiği güzel zamanları düşünüyor. Tam bu sırada sırt çantasının üzerine bir mektup bırakılıyor. Mektubu fark eden Yamaç sağa sola bakınsa da bırakanın kim olduğunu göremez. Mektubu açtığında Gül Pavyon ilanını görür. İlanda dikkat çeken bir isim vardır: Meliha Sancaklı.

ÇUKUR 2. SEZON 28. BÖLÜM İZLE

İşte o anda babasının Meliha’dan alıp ona gösterdiği fotoğraf ve arkasında yazan Gül Pavyon yazısı gelir. Kafasında bazı şeyler oturmaya başlamıştır. Yamaç Sena’nın öldüğü Gül Pavyon’a geri döner. Acısı tarifsizdir. “İnsan sevdiği kişi için korkmazsa başka neden korkar ki?” sözleri kafasında yankılanırken su dolu akvaryuma giriyor.

“TİMSAH NE SENİ DİNLER NE BENİ”

Bu arada Salih depodan çalınan değerli taşları almak için harekete geçiyor. Bu işi halletmek için izin isteyen Salih’e Emmi, bu işi nasıl halledeceğini sorar. Salih, “Gidicez, bulcaz, alcaz” diye cevap verir. Bu arada Uluç, Erkan’ın Sedat’ın vurulduğunu öğrendikten sonra Timsah’a gittiğini Yüzüklü’ye söyler. Uluç, Timsah’ın ne kadar psikopat ruhlu bir insan olduğunu Yüzüklü’ye anlatmaya çalışır ve “Timsah ne seni dinler ne beni!” der.