Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yamaç’ı korkutan mektup! Çukur 63. yeni bölüm fragmanı yayında!
Yamaç’ı korkutan mektup! Çukur 63. yeni bölüm fragmanı yayında!
Çukur 63. yeni bölüm fragmanı Show TV tarafından yayınlandı. Dizinin yeni fragmanında; Yamaç, Karaca’nın getirdiği siyah mektubun içine bakıp bakmadığını soruyor. Yamaç kötü bir haber alacağı endişesiyle mektubu açmaya cesaret edemiyor. Sultan bunu onlara yapanın kim olduğunu merak ederken gözyaşlarına boğuluyor. Haberi alan Celasun çaresizce kahveye koşuyor. İşte Çukur 63. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 26 Nisan 2019 - 23:09

ÇUKUR 63. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 62. BÖLÜM ÖZETİ…

Cumali eve giderken, Timsah tarafından sıkıştırılır. Çukur'un çocuklarından ikisi yanına gelip sorun olup olmadığını sorar. Cumali, çocuklara bir sorun olmadığını eve gitmelerini söyler. Bu sırada arkadan gelen bir arabadan inen Timsah’ın adamları çocuklara silah çekiyor. Cumali bu durumu görünce silahına davranıyor ve çocukları bırakmalarını söylüyor. Bu sırada arkasına dönen ve Timsah’ın aracındaki Timsah resmini görünce karşısındakinin Timsah olduğunu anlar.

İDRİS VE EMMİ DEPOYA GİDİYOR

Semih İdris’i telefonla arayarak Cumali’nin buluşmaya gelmediğini aradıklarını ama ulaşamadıklarını söyler. İdris şoke olur. Cumali’nin çoktan buluşmak için hareket ettiğini söyler. Semih’e Emmi ile birlikte geleceklerini bir yere gitmemelerini söyler. İdris ve Cumali kahveden çıkar. Yamaç’a depoya gideceklerini bir gelişme olursa haber vermelerini ister. Selim Cumali’nin zaten depoda olduğunu söyleyince Emmi Cumali’nin ortalarda olmadığını söyler.

İDRİS CUMALİ’NİN BAŞINA GELENİ ÖĞRENİYOR

Selim Salih’i arar. Cumali’nin orda olup olmadığını sorar. Salih adamlarla buluşmak için depoya gideceğini söylediğinde Selim oraya gitmediğini söyler. Selim, Salih’ten Cumali’yi aramasını ya da bulmasını ister. Salih Medet ile birlikte Cumali’yi bulmak için harekete geçer. Bu sırada İdris ve Emmi Cumali’nin arabasını bulurlar. Arabayı kontrol ederken Timsah’ın kardeşini vurduğu çocuk çıkagelir ve durumu anlatır.

ÇUKUR 2. SEZON 29. BÖLÜM İZLE

YÜZÜKLÜ BAYKAL’I VURUYOR

Yamaç'ı arayan Sahte Baykal Çukur'a gelir. Baykal, Yamaç’ı aradığını söyleyerek onun nerede olduğunu sorar. Yamaç’ın yanına gelmesini ister. Keçi Yamaç’a haber vermek için harekete geçer. Keçi, Yamaç’ın yanına gelerek Baykal’ın onu beklediğini söyler. Yamaç neler olup bittiğini öğrenmek için koşarak halısahanın oraya gider. Selim de peşinden gelir. Bu sırada Çukur'da olan Yüzüklü, Yamaç ve Sahte Baykal'ı gözetler. Yamaç her şeyi öğreneceği sırada Yüzüklü Baykal’ı vurur. Yamaç öfkeden avazı çıktığı kadar bağırır.

SALİH TİMSAH’I BULUYOR

Salih Cumali’nin Timsah’ın elinde olduğunu öğrenir. Cumali’ye yardım etmek için Timsah’ın karşısına dikilir. Cumali’yi elleri bağlı bir şekilde tavana asılı bir durumda bulur. Cumali, Salih’in bu şekilde çıkıp gelmesine anlam veremez ve neden geldiğini sorar. Salih de “borcumu ödemeye” der.

YAMAÇ'I DELİRTEN SÖZLER

Bu sırada Medet nefes nefese kahveye gelir. Yamaç’a acil bir durum olduğunun ve gelmesi gerektiğini söyler. Yamaç ve diğerleri harekete geçerken Damla “ben de geliyorum der. Yamaç yeniden gelemeyeceğini söylediğinde Damla'nın ağzından çıkan “Ben Sena değilim!” sözleri Yamaç'ı çılgına çeviri. Öfkeden kahvedeki masalardan birini devirir.

Son güncelleme: 08:40 - 27.04.2019