Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 64. yeni bölüm 2. fragman: Cumali hainin kim olduğunu öğreniyor! (Çukur 2. sezon 31. bölüm fragmanı izle)
Çukur 64. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni 2. fragmanda; Celasun, intikam hırsıyla yanıp tutuşuyor. Yamaç'ın karşı çıkmasına rağmen oyunu kuralına göre oynamayacağını onun yüzüne haykırıyor. Sultani Meliha'nın kapısına dayanıyor ve İdris ile yaşadıklarının ucunun artık çocuklarına değdiğini söyleyerek "Bu mesele artık benim de meselem" diyor. Cumali ise sonunda hainin kim olduğunu öğreniyor. İşte Çukur 64. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Mayıs 2019 - 15:43

ÇUKUR 64. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 63. BÖLÜM ÖZETİ…

Karaca elinde silahla mezarlığa doğru koşturur. Akşın’a seslenir. Akşın ortalıklarda yoktur. Çıldırmış bir şekilde Akşın’ın adını defalarca haykırır. Bu sırada Sena’nın mezar taşının üzerinde siyah bir zarf olduğunu fark eder. Akşın ise Yücel’in arabasındadır. Yücel Akşın’a “Gerçekten doğruymuş. Şu yara olmasa melek gibisin” der. Akşın, Yücel’in yüzüne korku dolu gözlerle bakar ancak tek bir kelime etmez. Bu sırada Karaca mezarlıktan koştura koştura mahalleye geri döner ve kahveye giderek Akşın'ın kaçırılma haberini Yamaç ve Selim'e verir. Yamaç ve Selim şoke olur. Yamaç korku dolu gözlerle Karaca’nın elindeki siyah zarfa bakar.

ÇUKUR 2. SEZON 30. BÖLÜM İZLE

Yamaç zarfı eline alır ve Karaca’ya “Zarfın içine baktın mı?” diye sorar. Karaca hayır anlamında başını sallar. Yamaç ve Selim göz göze gelirler. Yamaç zarfı endişe ve korku içinde açar. Zarfın içerisinde Yücel’in “Bakalım bu süre zarfında daha kaç kişi kaybedeceksin. Daha da önemlisi dayanabilecek misin?” sözleri Yamaç’ı derinden sarsar.

CELASUN YAMAÇ’A KOŞUYOR

Bu sırada Akşın’ın kaçırıldığını öğrenen Celasun Meke ile birlikte koşarak kahveye gelir. Celasun içerdekilere korku dolu gözlerle bakar. Yamaç ayağa kalkar ancak ne diyeceğini bilemez.

İDRİS AKŞIN’I KAÇIRAN İSMİ AÇIKLIYOR

İdris Yücel’i kaçıranın Yücel olduğunu Yamaç’a söyler. Yamaç Yücel ismini duyduğunda şok geçirir. Bir türlü inanamaz. Ancak bir süre sonra öfkesine hakim olamayan Yamaç eline ne geçerse sağa sola savurur. Camı çerçeveyi indirir. Kahve savaş alanına dönmüştür.