Çukur 64. yeni bölüm fragman geldi! Çukur 2. yeni sezon 30. bölüm izle…

Çukur 63. son bölümü ile Show TV'de seyirci karşısına çıktı. Çukur 2. yeni sezon 30. bölümde; Yamaç, Yüzüklü'nün Yücel olduğunu ve Akşını'kaçıranın da o olduğunu öğrenince öfkeden deliye dönüyor. Aliço, Yüzüklü’nün bıraktığı ipucu sayesinde Akşın’a adım adım yaklaşıyor ama Akşın ölüyor. Vartolu Salih, Savaş ile mücadeleye giriyor. Yamaç’la birlikte sürpriz bir isim Yücel’le karşı karşıya gelirken Akşın'ın akibetinin ne olacağı merak ediliyor. Çukur 64. yeni bölüm fragmanı geldi. İşte Çukur son bölüm izleme linki...

Çukur 64. yeni bölüm fragman geldi! Çukur 2. yeni sezon 30. bölüm izle…

ÇUKUR 64. YENİ FRAGMANI GELDİ


Çukur’un son bölümünde heyecan dolu sahneler birbirini kovalarken Çukur yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Çukur 63. son bölümü ile ekrana geldi. Çukur dizisi 2. yeni sezonunun 30. bölümünde; Yamaç Akşın’ın kaçırıldığını Karaca’dan öğreniyor. Karaca’nın elindeki siyah zarfa korku dolu gözlerle bakan Yamaç zarfı açmaya cesaret edemiyor. Akşın’ın kaçırıldığı haberi Çukur’da büyük bir üzüntü yaratırken Celasun ne yapacağını şaşırıyor. Herkes Akşın’ı bulmak için seferber olurken, Yüzüklü’nün Yücel olduğunu öğrenen Yamaç derinden sarsılıyor. Vartolu, Savaş ile yüzleşirken Koçovalılar yeni bir düşman ile karşı karşıya kalıyor. Çukur’un 63. son bölümünde başka neler yaşandı? Çukur 64. bölüm fragmanı geldi.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 63. BÖLÜM ÖZETİ…

Karaca elinde silahla mezarlığa doğru koşturur. Akşın’a seslenir. Akşın ortalıklarda yoktur. Çıldırmış bir şekilde Akşın’ın adını defalarca haykırır. Bu sırada Sena’nın mezar taşının üzerinde siyah bir zarf olduğunu fark eder. Akşın ise Yücel’in arabasındadır. Yücel Akşın’a “Gerçekten doğruymuş. Şu yara olmasa melek gibisin” der. Akşın, Yücel’in yüzüne korku dolu gözlerle bakar ancak tek bir kelime etmez. Bu sırada Karaca mezarlıktan koştura koştura mahalleye geri döner ve kahveye giderek Akşın'ın kaçırılma haberini Yamaç ve Selim'e verir. Yamaç ve Selim şoke olur. Yamaç korku dolu gözlerle Karaca’nın elindeki siyah zarfa bakar.

ÇUKUR 2. SEZON 30. BÖLÜM İZLE

Yamaç zarfı eline alır ve Karaca’ya “Zarfın içine baktın mı?” diye sorar. Karaca hayır anlamında başını sallar. Yamaç ve Selim göz göze gelirler. Yamaç zarfı endişe ve korku içinde açar. Zarfın içerisinde Yücel’in “Bakalım bu süre zarfında daha kaç kişi kaybedeceksin. Daha da önemlisi dayanabilecek misin?” sözleri Yamaç’ı derinden sarsar.

CELASUN YAMAÇ’A KOŞUYOR

Bu sırada Akşın’ın kaçırıldığını öğrenen Celasun Meke ile birlikte koşarak kahveye gelir. Celasun içerdekilere korku dolu gözlerle bakar. Yamaç ayağa kalkar ancak ne diyeceğini bilemez.

İDRİS AKŞIN’I KAÇIRAN İSMİ AÇIKLIYOR

İdris Yücel’i kaçıranın Yücel olduğunu Yamaç’a söyler. Yamaç Yücel ismini duyduğunda şok geçirir. Bir türlü inanamaz. Ancak bir süre sonra öfkesine hakim olamayan Yamaç eline ne geçerse sağa sola savurur. Camı çerçeveyi indirir. Kahve savaş alanına dönmüştür.