Çukur 8. bölüm sansürsüz izle! Benim için ölür müsün? Çukur 9. bölüm fragmanı geldi mi?

Show TV'nin en sevilen dizilerinden Çukur'un 9. bölüm fragmanı geldi mi? sorusu diziseverlerce aratılıyor. Çukur 8. bölüme Vartolu'nuın aralarındaki ispiyoncuyu arama sahnesi damga vuruyor. Benim için ölür müsün? sorusu ön plana çıkıyor. Diğer önemli bir sahne ise İdris Koçovalı'nın alnına dayanan tabanca sahnesi. Çukur 8. bölüm sansürsüz izle! İşte o sahneler ve yeni bölümde yaşanacaklar.

Çukur 8. bölüm sansürsüz izle! Benim için ölür müsün? Çukur 9. bölüm fragmanı geldi mi?

Bütün mallarını Yamaç ve Koçovalı ailesine çaldıran Vartolu intikam için Koçovalılara komşu oluyor. Çukur 9. bölüm fragmanı geldi mi? İşlerin daha da kızıştığı bölüm nefesleri kesecek gibi görünüyor. Haberimizde Çukur’un 8. bölümünün sansürsüz izleme linkini bulabilirsiniz. Yeni bölüm ilk sahnesinde ise Vartolu Koçovalılara komşu oluyor ve işler daha da karışıyor. Çukur 8. bölüm sansürsüz izle! Fragmana Vartolu’nunn haini bulma çalışmaları ve İdris Koçovalı’nın alnına dayanan sahne damgasını vuruyor. İşte dizinin 8. bölümü hakkında merak edilenler…

cukur8-2-1

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İdris'in mahalleye geri dönmesi ve hâkimiyetini hatırlatmasıyla birlikte taşlar yerinden oynayacaktır. Vartolu'nun geri adım atmaya niyeti yoktur. Çukur'un altını oyarak mahallede hüküm sürmeye kararlıdır. Asıl büyük mücadele şimdi başlayacaktır. Berber Muhittin sayesinde Yamaç, sürpriz şekilde Vartolu'nun zayıf noktasını bulacaktır.

ÇUKUR 7. BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

Koçovalılardaki ve mahallede kopan fırtınanın tam ortasında Selim yeni hamlesini yapmaya hazırlanırken, Vartolu ise en büyük kozunu oynayarak ekran başındakileri şoke edecek.

cukur8-2-4

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Burası Çukur kızım. Biz de Koçovalı ailesiyiz, kocan da bu ailenin başı!” sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda, Sultan-Sena karşılaşması gerilimi artırıyor. Öfkeyle Ayşe'nin kıyafetlerine müdahale eden, sonrasında Sena'nın odasına girmek isteyen Sultan, Sena'nın sert tepkisiyle neye uğradığını şaşırıyor. Vartolu yeni planlar için yola çıkarken, Yamaç'ın isyanı akıllarda büyük bir soru işareti yaratıyor. Çukur’un 8. Bölüm fragmanı yayında!

İŞTE ÇUKUR 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI

cukur8-2-6

Çukur’un 8. Bölümünde; Herkesin maçı kendi kurallarına göre oynadığı Çukur mahallesinde gerilim doruk noktasındadır. Yamaç, Vartolu'nun zayıf noktasını bulmuş ve bu maçı bitirmek için son vuruşunu yapmıştır. Vartolu beklemediği anda yediği darbeye karşılık İdris ve Yamaç'a hayatlarının sürprizini yaşatacaktır.

cukur8-2

Yamaç'ın tüm bu olanlar karşısında neden harekete geçmediğini sorgulayan İdris, oğluna hayatının dersini verecektir. Bu sırada Selim'in kaçak kumarhanesine gelen yeraltı dünyasının adamlarından Serdar, tansiyonu yükseltecektir. Koçovalı kadınları arasında da büyük bir fırtına kopmak üzeredir. Sultan, kesin kararını vermiştir; Sena bu evden gidecektir.

 

 

Çukur 7. bölüm için 2 yeni fragman geldi! Kral yuvaya geri döndü! Çukur 6. bölüm İlginizi Çekebilir Çukur 7. bölüm için 2 yeni fragman geldi! Kral yuvaya geri döndü! Çukur 6. bölüm