Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beklenen yüzleşme! Çukur 87. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur 86. son bölüm izle
Beklenen yüzleşme! Çukur 87. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur 86. son bölüm izle
Çukur dizisinin bu akşam 86. bölümü ekranlara geldi. Sonunda büyük yüzleşme gerçekleşti. Aylardır gerçeklerden kaçan Yamaç ve babasının katilinin peşinden giden Vartolu karşı karşıya geliyor. Çukur 87. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur son bölüm izleme ekranı ve diziden son gelişmeler...
Magazin 3 Şubat 2020 - 22:54

Show Tv ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Çukur’da bu hafta Vartolu ile Yamaç yüzleşiyor. Çukur son bölümünde; Vartolu'nun Yamaç'tan nasıl hesap soracağı heyecanla beklenecek. Yamaç'ı konuşturmak için onu sürpriz bir yolculuğa çıkaran Vartolu, Çukur'da planını devreye sokmak için Medet'ten yardım isteyecek. İşte Çukur 87. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.

ÇUKUR 87. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

ÇUKUR 86. BÖLÜM İZLE

ÇUKUR 86. BÖLÜM ÖZETİ

Çukur'da haftalardır beklenen büyük yüzleşme bu hafta gerçekleşecek. Aylardır gerçeklerden kaçan Yamaç ve babasının katilinin peşinden giden Vartolu karşı karşıya gelecek.

Vartolu'nun Yamaç'tan nasıl hesap soracağı heyecanla beklenecek. Yamaç'ı konuşturmak için onu sürpriz bir yolculuğa çıkaran Vartolu, Çukur'da planını devreye sokmak için Medet'ten yardım isteyecek. İşini garantiye almak isteyen Çağatay, Yamaç'la ilgili şüpheleri artınca Mahsun'u zor durumda bırakacak. Mahsun'un Yamaç'ı ele vermemek için neler yapacağı merak konusu olacak. Yamaç ve Vartolu çıktıkları yolculuktan sonra başka insanlara dönüşecek. Yamaç'ın yarım kalan intikam planının devam etmesi nefesleri kesecek. Hedeflerini belirleyen iki kardeşin önüne bu kez kimse geçemeyecek.

Son güncelleme: 11:13 - 09.02.2020