Sena mı? Serdar mı? yoksa Yamaç mı vuruldu? Çukur 9. bölüm fragmanı yayında! Çukur 8. bölüm sansürsüz izle!

Çukur 9. bölüm fragmanı geldi! Show TV'nin en sevilen dizilerinden Çukur'un yayınlanan 9. bölüm fragmanında silahlar patlıyor! Çukur’un yeni bölümünde Yamaç ve Sena’yı büyük bir tehlike bekliyor. Çukur 8. bölüm sansürsüz izleme linki. Serdar mı Sena mı yoksa Yamaç mı vuruldu? İşte o nefeslerin tutularak izlendiği 9. bölüm fragmanı

Sena mı? Serdar mı? yoksa Yamaç mı vuruldu? Çukur 9. bölüm fragmanı yayında! Çukur 8. bölüm sansürsüz izle!

Çukur 9. bölüm fragmanıyla nefes kesti. Serdar Sena ve Yamaç arasındaki üçlü kovalamacada patlayan silah kimi vurdu? Fragmanın bu heyecan dozu yüksek sahnesi dizi hayranlarının büğyük ilgisini çekti. İşte 9. bölüm fragmanı ve yeni bölümde olacaklar…

cukur9-1

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çukur’un 8. Bölümünde; Herkesin maçı kendi kurallarına göre oynadığı Çukur mahallesinde gerilim doruk noktasındadır. Yamaç, Vartolu'nun zayıf noktasını bulmuş ve bu maçı bitirmek için son vuruşunu yapmıştır. Vartolu beklemediği anda yediği darbeye karşılık İdris ve Yamaç'a hayatlarının sürprizini yaşatacaktır. Yamaç'ın tüm bu olanlar karşısında neden harekete geçmediğini sorgulayan İdris, oğluna hayatının dersini verecektir. Bu sırada Selim'in kaçak kumarhanesine gelen yeraltı dünyasının adamlarından Serdar, tansiyonu yükseltecektir. Koçovalı kadınları arasında da büyük bir fırtına kopmak üzeredir. Sultan kesin kararını vermiştir; Sena bu evden gidecektir.

cukur9-2

ÇUKUR'DA SİLAHLAR PATLIYOR!

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İdris ve Sena'nın kaçırıldığı haberini alan Sultan'ın şoke olduğu, Yamaç'ın yaşadığı yıkımın etkisinin derinden hissedildiği anlarda Selim köşeye sıkışıyor. Heyecan dolu tanıtımda Yamaç'ın “Sende bir koku var, tam çıkaramıyorum!” sözleri Selim'i tedirgin ediyor.   Çukur’un 9. Bölüm fragmanı yayında!

ÇUKUR 8. BÖLÜM SANSÜRSÜZ İZLE

Show TV'de ekrana gelen Ay Yapım imzalı ‘Çukur'un yeni bölümünde Yamaç ve Sena'yı büyük bir tehlike bekleyecek. Aşıkların, Serdar'la karşı karşıya geldikleri nefes kesici anda silah patlayacak ve namlunun ucundaki kişi büyük bir merakla beklenecek. Pazartesi akşamlarına damgasını vuran, Show TV'de ekrana gelen ‘Çukur'un yeni bölümünde Yamaç, hayatının en zorlu anlarını yaşayacak. Mahalleye gelmesiyle birlikte taş üzerinde taş bırakmayan Serdar, İdris Koçovalı'yı rehin tutarak herkese meydan okurken, Sena'nın da Serdar'la yaptığı gizli anlaşma sonucu Selim tarafından kaçırılmış olması Yamaç'ın öfkesini Serdar'ın üzerinde toplayacak.

cukur9-4

Yamaç ile Serdar'ın karşı karşıya geleceği anda Sena'nın da orada bulunması tehlikeyi artıracak. Yeni bölümden bu heyecan dolu dakikaların yer aldığı özel video, kısa sürede büyük merak uyandırırken patlayan silahın ucunda kimin olduğu akıllarda büyük bir soru işareti yaratacak.

ÇUKUR 9. BÖLÜM FRAGMANI ÖZEL SAHNE

 

ÇUKUR 9. BÖLÜM FRAGMANI

 

 

Soluksuz beklenecek bu heyecan dolu sahne öncesi #VurulanKim etiketiyle sosyal medya üzerinden tahminlerin paylaşılacağı özel yarışmada, doğru tahminde bulunup en çok beğeniyi alan 10 kişiye ‘Çukur' oyuncularından imzalı poster hediye edilecek.

Çukur 8. bölüm sansürsüz izle! Benim için ölür müsün? Çukur 9. bölüm fragmanı geldi mi? İlginizi Çekebilir Çukur 8. bölüm sansürsüz izle! Benim için ölür müsün? Çukur 9. bölüm fragmanı geldi mi?