Çukur bu akşam var mı? İşte Çukur yeni bölüm fragmanı…

Çukur 49.yeni bölüm ile bugün Show TV ekranlarında seyircileriyle buluşacak. Haftalardır yanıtı merak edilen "Yamaç'ı kim vurdu?" sorusunun cevabı bu akşam belli olacak. Çukur 49. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

Çukur yeni bölüm için bekleyiş bugün sona eriyor. Çukur 49. yeni bölümü ile yaklaşık 3 hafta aradan sonra Show TV ekranlarında yeniden izleyicilerin karşısında çıkacak. Çukur son bölümde kozlarını paylaşan Cumali ile Vartolu kavgasında galip kim çıkacak belli olacak. Ayrıca haftalardır heyecanla izleyiciler tarafından yanıtı araştırılan Yamaç’ı vuran kişinin bugün gösterilmesi bekleniyor. Koçavalılar’dan ağır darbe yiyen Karakuzular atağa geçiyor. Peki Çukur bu akşam var mı? İşte Çukur 49. yeni bölüm fragmanları…

ÇUKUR 49. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME

 


ÇUKUR 49.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 48. BÖLÜM ÖZETİ…

Selim kızı Karaca’nın sözlerinden çok etkilenmiştir. Kararını vermiştir. Bunun için Cumali ve Yamaç’ın kaldıkları eve gider. Kapıyı çalmadan önce kapının önüne bir süt şişesi koyar. Cumali kapıyı açar ancak ortalarda kimseler yoktur. Yerdeki süt şişesinin farkına varırı ve o anda herseyini anlar. Selim karşısında durmaktadır. Birbirlerine sarılırlar. Ona “Hoşgeldin çocuk” der ve eve alır. Eve girdikleri anda Cumali, Selim’e saldırır.

Çukur'da Ekin Koç sesleri... Uzun süredir beklenen karakter için Çukur'a transfer oluyor! İlginizi Çekebilir Çukur'da Ekin Koç sesleri... Uzun süredir beklenen karakter için Çukur'a transfer oluyor!

“BENİM KARDEŞİM NEREDE”

Bu sırada Yamaç onlar eve girmeden önce onları görmüştür. Alel acele eve girer. Selim’i Cumali’nin elinden zor alır. Vartolu ise eve girmeye cesaret edemez. Olaylar yatıştıktan sonra Cumali Kahraman ile ilgili anılarını anlatır. Selim’e dönerek “Benim kardeşim nerede” der. Bu sırada Yamaç söze girerek kendisi için kurşun yediğini söyler ve “Abisini koruyamadı ama kardeşini korudu” der. Cumali tekrar Selim’e dönerek neden geldiğini sorunca o da “belki bir yardımım dokunur” cevabını verir. Cumali yatışmaz ve onu evden kovar.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

VARTOLU’DAN SELİM’E DESTEK

Selim evden çıktıktan sonra Vartolu yanına gelir. Selim’e halini hatrını sorar. Cumali’nin onu bir gün affedeceğini çünkü onun öz kardeşini olduğunu söyleyerek moral vermeye çalışır ve ardından birbirlerine sarılırlar. Selim gittikten sonra Medet Vartolu’nun yanına gelir. Vartolu’ya içeriye girmemesini söyler. Bu sırada Çeto yeni gelen Karakuzulara Ersoy’un öldüğünü söyleyerek Koçovalıların onu öldürdüğünü anlatır.