Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur dizisinin oyuncuları çocuk oldu!
Çukur dizisinin oyuncuları çocuk oldu!
Geride bıraktığımız akşam sezon finali yaparak seyircisine bir süre için veda eden Çukur dizisinin oyuncuları çocukluklarına döndü.
Magazin 28 Mayıs 2019 - 09:22

Ekranların son dönem fenomenlerinden Çukur dizisi geride bıraktığımız akşam sezon finali yaptı. Dizi oyuncularının tam kadro katıldığı final gecesi renkli görüntülere sahne olurken, sosyal medya da Çukur dizisiyle ilgili paylaşımlarla dolup taştı. Bu paylaşımlar arasında belki de en dikkat çekenlerden biri dizi oyuncularının suratlarına uygulanan ve onları çocukluklarına döndüren filtre oldu. Son zamanlarda pek çok ünlü ismin kendi suratına uyguladığı bu filtreleri Çukur dizisinin oyuncularına uygulayan bir kullanıcı sonrasında bu keyifli kareyi dolaşıma soktu. Dizide önemli rollerde izlediğimiz; Erkan Kolçak Köstendil, Aras Bulut İynemli, Öner Erkan ve Necip Memili’nin suratlarına uygulanan çocuk filtresi; “Çukuy evimiz İdris babişkomuz” notuyla paylaşıldı.

Son güncelleme: 09:25 - 28.05.2019