Yamaç hesabı görüyor! Çukur sezon finali fragmanı… (Çukur 2. sezon final fragmanı izle)

Çukur 2. sezon finali (67. bölüm) önümüzdeki pazartesi ekrana gelecek. Çukur 67. yeni bölüm fragmanı da bugün ekran geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Yamaç ve Yücel sonunda karşı karşıya. Yamaç yaptıklarının bedelini Yücel'e en ağır şekilde soruyor. Yücel'i zincirledikten sonra evi ateşe veriyor. İşte Çukur 2. sezon final (67. yeni bölüm) fragmanı...

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 66. BÖLÜM ÖZETİ…

Uluç'la ilgili tüm gerçekleri öğrenen Koçovalılar, Uluç'un aracılığıyla Yücel'e tuzak kurar. Ancak hiç beklemedikleri bir hamleyle karşıya kalan Koçovalılar ava giderken avlandı. Uluç, gizli mekana gelen otomobilden Yücel'in inmesini beklerken karşısında onun adamlarını görünce şoke olur. Bu sırada Yamaç başta olmak üzere herkesten habersiz evi gören bir yerde pusuda bekleyen Aliço, Uluç’u vurmak için silahını ateşler. Uluç’un vurulması ile şaşkına dönen Yamaç koşarak Yücel’in içinde bulunduğunu sandığı aracına ateş etmeye başlar. Aynı sırada Cumali ve Kemal de neler olduğunu anlamaya çalışır. Onlar da silahlarını çıkarıp araca ateş etmeye başlar.

Burak Dakak kimdir? Çukur'da Akın Koçovalı gözüktü! İlginizi Çekebilir Burak Dakak kimdir? Çukur'da Akın Koçovalı gözüktü!

ALİÇO YÜCEL’İN ELİNDE

Aliço, Uluç’u kendisinin vurmadığını anlar. Olanı biteni anlamaya çalışırken, Uluç’u vuranın Yücel olduğunu anlar. Yücel ile karşı karşıya kalan Aliço’yu arkasından gelen Remzi başına silahla vurarak bayıltır. Damla babasının yanına koşmaya başlar. Cumali ve Yamaç ona engel olmaya çalışır. Cumali onu uzaklaştırır. Uluç’un cesedini eve taşırlar. Damla babasının cesedinin başında gözyaşları döker. Bu sırada Yamaç telefonla adamlarını arar. Kemal ve Metin etrafı arar. Kemal yerde Aliço’nun silahını bulur. Metin Kemal’den Ali’yi arayıp yerinde olup olmadığını kontrol etmesini ister. Ali Aliço’nun kulübesini kontrol eder ve Aliço’nun orda olmadığını söyler. Bu sırada Metin silahın altında siyah zarfı bulur.

ÇUKUR 2. SEZON 33. BÖLÜM İZLE

YÜCEL: ARTIK BENİMSİN!

Kemal Yamaç’ı dışarı çağırır. Yamaç neler olup bittiğini sorar Kemal “Aliço” derken Metin siyah zarfı Yamaç’a uzatır. Yamaç şoke olur. Zarfı almak istemez. Bu sırada Yücel kaçırdığı Aliço’nun yanına gelir. Aliço “yapma” diye yalvarırken, Yücel “artık benimsin” der.

YAMAÇ VE AZER KARŞI KARŞIYA!

Yamaç, Yücel’in bıraktığı siyah zarfı açtığında Aliço’nun elinde olduğunu öğrenir. Çılgına döner. Yücel diye haykırır. Aliço’yu bulmak için harekete geçer. Her yerde Aliço’yu arar ancak karşısına Azer çıkar. Azer, Yamaç’a “Karınla yeğenin ölmüş kaç para onların acısını kapatır?” diye sorar. Yamaç o konuya girmemesini söyler ancak Azer sözlerine devam eder. Ardından “Belli ki sizin ailede bir canın karşılığı bir çanta paraymış” deyince Yamaç çılgına döner ve Azer’e saldırır.

Loading...