Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur yeni bölüm fragmanı: Çukur’a dönüş! (Çukur 51. bölüm fragmanı izle)
Çukur 51. yeni bölüm 2. fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Yeni fragmanda; Selim Vartolu ve Cumali'ye mahalleye dönmeler gerektiğini eğer dönmezlerse Karakuzular'ın tekrar gelececeğini söylüyor. Cumali ve Sultan Çukur'a giriş yaparken Çeto hain planını devreye sokuyor... İşte Çukur 51. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 1 Şubat 2019 - 10:21

ÇUKUR 51. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 50. BÖLÜM ÖZETİ…

Çukur karışıyor. Çukur’un çocukları birbirine giriyor. Meke’den hesap sormak için geliyorlar. Bu arada Vartolu Salih, Ayşe’nin evinin kapısını çalıyor. Çeto içerdedir ve Ayşe’den ona yardım etmesini ister. Kapıyı açan Ayşe’ye Çetin’i aradığını söyler. Ayşe onu görmediğini söyleyerek Vartolu’yu gönderir.

cukur-frag-ic

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

MEKE VARTOLU’YA KAFA TUTUYOR

Vartolu Salih Medet ile birlikte Çeto’yu aramak için harekete geçtiği anda mahalledeki çocukların birbirine girdiklerini görür. Vartolu Salih silahını ateşleyerek kavgayı sonlandırır. Bundan sonra hiç kimsenin kavga etmemesini söyler ancak Meke sen kimsin diyerek Vartolu’ya kafa tutar. Vartolu bıçağını çıkararak Meke’nin boğazına dayar.

SENA MAHSUN’UN GERÇEK KİMLİĞİNİ ÖĞRENİYOR.

Selim hastanede Sena’ya apartmanının kapısında konuştuğu kişinin kim olduğunu sorar. Sena şaşırmıştır. O kişinin Fikret olduğunu söyleyince Selim onun Mahsun olduğunu açıklar. Sena şok geçirir. Selim’e onunla nasıl tanıştığını ve yaşadıklarını anlatır. Selim, Sena’dan kendisine bu kadar yüklenmemesini çünkü bu adamların onun başa çıkabileceği insanlar olmadığını anlatır. Sena’dan onun yaşadığı dairenin numarasını ister.

SELİM MAHSUN’UN PEŞİNDE

Vartolu Salih ve Medet hastaneye gelir. Emmi ve Cumali’ye Çukur’da yaşananları anlatır. Cumali’den Çukur’a gitmesini ve çocuklara abilik etmesini ister. Cumali, Kemal ve Metin’i de yanına alarak Çukur’a gider. Selim, Sena’nın yaşadığı apartmana gelir. Mahsun’un yaşadığı daireye girer. Evdeki bütün odaları kontrol eder ancak evde Mahsun’u bulamaz.

 

 

Son güncelleme: 08:30 - 04.02.2019