Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur yeni bölüm fragmanı: Yürek yakan hesaplaşma! (Çukur 40. yeni bölüm fragman izle)
Çukur yeni bölüm fragmanı: Yürek yakan hesaplaşma! (Çukur 40. yeni bölüm fragman izle)
Çukur 40. yeni bölüm fragmanı bugün Show TV tarafından yayınlandı. Çukur yeni bölüme dair önemli notlar içeren yeni fragmanda; İdris ve Selim Koçovalı'nın yüzleşmesi damga vuruyor.... İşte Çukur 40. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 26 Ekim 2018 - 15:24

Çukur nefes kesen bir bölümle haftaya başladı. Çukur 40. yeni bölüm fragmanı da bugün geldi. Son bölümde, Mahsun, Karakuzuları toplar ve planını anlatır. Hedefteki kişinin resmini gösterir. Bu arada Yamaç da harekete geçmiştir. Vartolu ve Yamaç, öldürecekleri kişinin odasında çocuğu ile birlikte uyduğunu görünce tüm plan alt üst olur. Ayrıca Mahsun bir ambulansın geldiğini görür. Saldırı iptal edilir. Ersoy ise bambaşka bir plan yapar. Çukur 40. yeni bölüm fragmanında ise; Selim ve İdris Koçovalı’nın duygu dolu yüzleşmesi var. İdris’in “Sen bizi yaşıyor sanıyorsun değil mi? Biz sadece nefes alıp, veriyoruz. Ne istiyorsun benden!” sorusuna Selim de; “Bir tek isteğim var, beni neden istemedin hiç, neden istemedin baba?” sorusunu sorar. İdris Koçovalı bu soru karşısında duygulanır. Şimdi, İdris Koçovalı’nın Selim’e vereceği merak ediliyor. İşte Çukur 40. yeni bölüm fragmanı…

ÇUKUR 40. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 39. BÖLÜM ÖZETİ

Cumali ve Çeto tutsak kaldıkları yerden birbirlerinin kim olduğunu bilmeden kurtulmanın yollarını ararlar. Celasun, hastanede Mete’nin durumunu öğrenir. Durumu iyidir ama kafatası çatlamıştır. Medet ve Vartolu eve geldiklerinde Yamaç’ı düşünürken bulurlar. Ancak çözümü Medet bulmuştur. Metin Medet’in planını dinler ama mantıklı bulmaz. Yamaç, Metin’den bazı kimyasalları bulmasını ister.

CELASUN ÇALDIKLARI ARABAYI ÇALDIRIYOR

Celasun çaldıkları arabayı Mustafa’ya veremez. Çünkü çaldıkları araba da çalınmıştır. Mustafa arabayı ağır bir abiye sattığını ğarasını da peşin aldığını bu yüzden arabayı getirmesini ister. Tehdit etmeyi de unutmaz. Celasun bunu yapanın Meke olduğunu biliyor.

HATİCE AKŞIN’A SALDIRIR

Celasun’un annesi Hatice ve Akşın, yangından sonra Ayşe’nin evinde kalmaktadır. Hatice evlerinin yandığını Ayşe’den öğrenir. Deliye dönen Hatice Akşın’a saldırır. Celasun annesini alıp dışarı çıkartır. Celasun çaresizce annesini teselli etmeye çalışır. Hep birlikte yanan evlerine giderler. Hatice ölen çocuklarının resmini bulabilmek için uğraşır. Ancak hiçbir şey bulamamıştır. Celasun üzüntüden hüngür hüngür ağlar.

ÇUKUR 39. BÖLÜM İZLE

YAMAÇ REŞİT’TEN YARDIM İSTİYOR

Yamaç ve Vartolu Reşit Feyzullah’ın yanına gider. Yamaç yaptıkları planı anlatırlar ve “Bu işi senin için yapacağız Reşit Fazullah. Ama bunu yapabilmemiz için içeri girmemiz lazım. İçeri girebilmemiz için de senin bize yardım etmen lazım” der. Cumali, Reşit’in adamlarından çaldığı cep telefonundan Yamaç’ı arar. Cumali bulunduğu yeri tarif etmeye çalışır. Bir yerleri tarif etmeye çalışsa da 11 yıl cezaevinde kaldığı için bulunduğu yeri bir türlü anlatamaz. Bu sırada Aliço, Cumali’nin tarif etmeye çalıştığı yerden 4 tane olduğunu Yamaç’a söyler. Ancak, Cumali bulunduğu yeri kolay bulabilmeleri için bir işaret bırakır. Aliço, Cumali’nin tarif etmeye çalıştığı yeri arayacağını söyler ve gider.

MAHSUN SALDIRIYI İPTAL EDER

Mahsun, Karakuzuları toplar ve planını anlatır. Hedefteki kişinin resmini gösterir. Bu arada Yamaç da harekete geçmiştir. Reşit sünnet yemeğinde Yamaç’ın istediği şeyi yapar. Karakuzular saldırıya geçtikleri anda, Mahsun bir ambulansın geldiğini görür. Saldırı iptal edilir. Bu arada gelen ambulansta Yamaç ve diğerleri vardır. Yemekte rahatsızlanan kişiyi almak için içeri girmeyi başarmışlardır.

Celasun, arabayı onlardan alanın Meke olduğunu adamlarına söyler. Amacı arabayı geri almaktır. Adamlarına planını anlatır. Bu arada Vartolu ve Yamaç, öldürecekleri kişinin odasında çocuğu ile birlikte uyduğunu görünce tüm plan alt üst olur. Mahsun ve adamları saldırıdan vazgeçince geri dönerler. Mahsun Ersoy’a olanı biteni anlatır. Ancak Ersoy’un başka bir planı vardır.


Son güncelleme: 16:06 - 26.10.2018