Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 49.yeni bölüm ne zaman? Çukur yeni bölüm bu akşam neden yok?
Çukur 49.yeni bölüm ne zaman? Çukur yeni bölüm bu akşam neden yok?
İki sezondur ekranları kasıp kavuran fenomen dizi Çukur tatile girdi. Diziseverler her Pazartesi yeni bölümleri heyecanla beklerken büyük hayal kırıklığı yaşadı. Kanallar ortaklaşa diziler için sezon ortasında 3 haftalık bir tatil kararı verdi. Merak edilen konu ise Çukur 49. yeni bölümün ne zaman ekrana geleceği...
Magazin 7 Ocak 2019 - 20:15

Çukur hayranlarına kötü haber geldi! SHOW TV’yi açanlar her Pazartesi yeni bölümleri yayınlanan Çukur dizisinin yeni bölümünü göremeyince meraka düştü “Çukur yeni bölüm neden yayınlanmıyor? Çukur yeni bölüm ne zaman?”…. Diziler yılbaşının ardından tatile girdi. Bu nedenle dizilerin yeni bölümleri yayınlanmıyor. İşte Çukur dizisinin 49. yeni bölüm tarihi…

ÇUKUR 49. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Çukur 49.yeni bölümün 21 Ocak Pazartesi günü ekrana gelmesi bekleniyor.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Selim kızı Karaca’nın sözlerinden çok etkilenmiştir. Kararını vermiştir. Bunun için Cumali ve Yamaç’ın kaldıkları eve gider. Kapıyı çalmadan önce kapının önüne bir süt şişesi koyar. Cumali kapıyı açar ancak ortalarda kimseler yoktur. Yerdeki süt şişesinin farkına varırı ve o anda herseyini anlar. Selim karşısında durmaktadır. Birbirlerine sarılırlar. Ona “Hoşgeldin çocuk” der ve eve alır. Eve girdikleri anda Cumali, Selim’e saldırır.

Bu sırada Yamaç onlar eve girmeden önce onları görmüştür. Alelacele eve girer. Selim’i Cumali’nin elinden zor alır. Vartolu ise eve girmeye cesaret edemez. Olaylar yatıştıktan sonra Cumali Kahraman ile ilgili anılarını anlatır. Selim’e dönerek “Benim kardeşim nerede” der. Bu sırada Yamaç söze girerek kendisi için kurşun yediğini söyler ve “Abisini koruyamadı ama kardeşini korudu” der. Cumali tekrar Selim’e dönerek neden geldiğini sorunca o da “belki bir yardımım dokunur” cevabını verir. Cumali yatışmaz ve onu evden kovar.

cukur-yamac

“KOÇOVALILAR ONU ÖLDÜRDÜ”

Selim evden çıktıktan sonra Vartolu yanına gelir. Selim’e halini hatrını sorar. Cumali’nin onu bir gün affedeceğini çünkü onun öz kardeşini olduğunu söyleyerek moral vermeye çalışır ve ardından birbirlerine sarılırlar. Selim gittikten sonra Medet Vartolu’nun yanına gelir. Vartolu’ya içeriye girmemesini söyler. Bu sırada Çeto yeni gelen Karakuzulara Ersoy’un öldüğünü söyleyerek Koçovalıların onu öldürdüğünü anlatır.

Ancak durum çok farklıdır. Son olaydan sonra Ersoy’un hain olduğunu anlayınca Mahsun ile birlikte Çeto onu boş bir binada ayaklarından asarak işkence ederler. Mahsun tam silahını çıkarıp öldürecekken Ersoy, Karakuzular ile ilgili konuşacağı sırada Çeto onu öldürür. Ancak Mahsun’un kafasında Çeto ile ilgili soru işaretleri belirmiştir. Ersoy’un söylediklerinin doğru olup olmadığını kontrol etmek üzere morga gider. Ancak Çeto, Mahsun’un bunu yapacağından emin olduğu için tedbirini almıştır. Lal morgda bütün cesetlerin yerini değiştirmiştir.

Son güncelleme: 21:08 - 07.01.2019