Çukur 6. Bölüm 2. yeni fragman yayınlandı! Vartolu, Yamaç’ın kuyusunu kazıyor…

Çukur'un yeni 6. bölüm yeni fragmanı geldi! Sevilen dizi Çukur yeni fragmanı son bölümün ardından izleyiciler tarafından Google üzerinden araştırılıyor. 5. bölümde Koçovalı kadınları arasında esen fırtınaların ardından 6. bölümde neler olacak merak ediliyor. İsa'dan sonra dışarıya haber uçuran diğer kişinin abisi olduğunu adı gibi bilen genç adam, Çukur yeni bölümünde bu ilişkiyi deşifre edip etmeme konusunda kararsız kalıyor. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı ve detayları...

Çukur 6. Bölüm 2. yeni fragman yayınlandı! Vartolu, Yamaç’ın kuyusunu kazıyor…

Çukur 6. Bölüm ardından 2 tanıtım yayınlandı Çukur’da gelişmeler bitmiyor, Yamaç ve Vartolu arasında çekişme sürüyor. Vartolu, Çukur’daki işleri karıştırıyor. Çukur Mahallesi'nin gelişmeleri bitmek bilmezken işler iyice karışıyor, son bölümde Yamaç'ın, herkesi aileden biri olarak gören İdris'i bu ihtimale inandırması, haini bulmasından çok daha zorlu olacaktır. Çukur 6. yeni bölüm fragmanı yayında mı merak ediliyor. 5. bölümde Sena'nın, Sultan Koçovalı'nın kurallarına uymaya niyeti yoktur. Dört duvar arasından dışarı adım attığı an mahalleden tanıştığı biri, ona Çukur'un gerçek yüzünü gösterecektir. 6. bölümde neler yaşanacağı kısa bir görüntü ile yayınlandı. Son bölüm özetinin ve dizi hakkında detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI


İŞTE 6. BÖLÜM SNEAK  PEEK – ÇUKUR 6. BÖLÜM İLK TANITIM


İstanbul'un en belalı mahallerinden Çukur'un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur'u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur'a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur'u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur'un ve Yamaç'ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç'ın Çukur'daki geleceği ve Sena'nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yamaç, ne pahasına olursa olsun aralarındaki haini bulmaya kararlıdır. Ancak karşısında büyük bir engel vardır. Yamaç'ın, herkesi aileden biri olarak gören İdris'i bu ihtimale inandırması, haini bulmasından çok daha zorlu olacaktır. Baba-oğul arasındaki tansiyon giderek yükselir. Çukur dizisi son bölümü aşağıdakşi linkten yayınlandığı anda izlyebilirsiniz.

ÇUKUR 5. BÖLÜM İZLE!

Koçovalı kadınları arasında da fırtınalar eser. Sena'nın, Sultan Koçovalı'nın kurallarına uymaya niyeti yoktur. Dört duvar arasından dışarı adım attığı an mahalleden tanıştığı biri, ona Çukur'un gerçek yüzünü gösterecektir. Kendisiyle ilgili gerçeklerin ortaya çıkmaması için en yakınındakileri bile ateşe atmaktan çekinmeyen Selim, geri dönüşü olmayan bir hata yapar. Mahalleye hızlı bir giriş yapan Vartolu ise Çukur'un sakinlerinin sevgisini kazanmak için adım atar. İdris Koçovalı'nın yerine göz diken Vartolu, asıl savaşı başlatacaktır.