Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur’a bir transfer daha! Serhat Özcan kimdir?
Çukur’a bir transfer daha! Serhat Özcan kimdir?
Çukur dizisine Tansu Biçer'den sonra bir isim daha dahil oldu. Çukur'un yeni transferi ünlü oyuncu Serhat Özcan oldu. Çukur dizisinin takipçileri Serhat Özcan kimdir merak ediyor. İşte Serhat Özcan'ın bilinmeyenleri...
Magazin 11 Şubat 2019 - 15:59

Tansu Biçer Çukur’da Yücel, Serhat Özcan ise Uluç karakterini canlandıracak. Peki Serhat Özcan kimdir?

SERHAT ÖZCAN KİMDİR?

Serhat Özcan, 1961 yılında Sinop’ta doğmuştur. Eğitimini İstanbul Belediye Konservatuarı’nda tamamlamıştır. Kariyerine 1993 yılında Süper Baba dizisi ile adım atmıştır. Kalbim Ege’de Kaldı, Ulan İstanbul, Karadayı, Sana Bir Sır Vereceğim, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Suskunlar, Çakıl Taşları, Yahşi Cazibe, Bir Demet Tiyatro, Cennet Mahallesi rol aldığı diziler arasındadır. Oyuncu son olarak Fox TV’de yayınlanan; başrolü Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci ve Selim Bayraktar’ın paylaştığı Çoban Yıldızı dizisinin kadrosunda yer almakta ve İbrahim karakterini canlandıran usta oyuncu Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’da Uluç karakterini canlandırmaktadır.

Son güncelleme: 16:26 - 11.02.2019