Çukur’un oyuncu kadrosu yenilendi! İşte yeni sezon oyuncuları ile tüm kadro…

Ekranların en sevilen dizilerinden Çukur, bu akşam yeni sezona başlayacak. Gerek senaryosu gerekse yaptığı sosyal çalışmalarla adından söz ettiren rekortmen dizi Çukur, yeni sezonda kadrosunu yeni yüzlerle güçlendirdi.

Çukur’un oyuncu kadrosu yenilendi! İşte yeni sezon oyuncuları ile tüm kadro…

Çukur'un yeni sezon kadrosuna, Barış Arduç, Mustafa Avkıran, Suna Yıldızoğlu ve İrem Sak dahil oldu.

Barış Arduç, Arık Böke Erdenet karakteri ile Koçovalılar'ın baş düşmanı olacak. Mustafa Avkıran, Cengiz Erdenet rolü ile Çağatay ve Böke Erdenet kardeşlerin babası olacak. Suna Yıldızoğlu ise Olga karakteri ile annesi.

İrem Sak da, Erdenet ailesinin kızları olarak yeni sezonda yer alacak.

BARIŞ ARDUÇ KİMDİR?

Barış Arduç, 9 Ekim 1987 tarihinde anne babası çalışmak için gittiklerinde İsviçre'nin Scherzingen şehrinde ailesinin ortanca çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Baba tarafından Fatsa’lıdır. 8 yaşında kadar ailesi ile birlikte burada yaşayan oyuncu 1995 yılında aile ile birlikte Türkiye'ye kesin dönüş yaptı.

Gölcük'te eğitim hayatını sürdürürken 1999 yılında yaşanan Gölcük depremi sonrasında ailesiyle birlikte Bolu'ya yerleşti. Üniversite eğitimi için ilk yıl kazandığı Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor Akademisini adapte olamadığı için bıraktı. Çok iyi bir yüzücü olan oyuncu 8 sene boyunca Şile'de cankurtaran olarak çalıştı.

Emektar tiyatro oyuncu Ayla Algan ile tanışması sonucunda hayatı değişen Barış Arduç, bu yıllarda oyunculuk eğitimi almaya başladı. Ardından Sadri Alışık Tiyatrosunda eğitimlere katılan ünlü isim profesyonel oyuncu olarak 2011 yılında televizyon dünyasına adım attı.

2015 yılında Star Tv’de yayınlanmaya başlayan Kiralık Aşk dizisi ile bütün dikkatleri üzerine çekmiştir ve kariyerinde önemli bir çıkış yapmıştır.

İREM SAK KİMDİR

İrem Sak, 9 Şubat 1986 yılında Sivas'ta dünyaya gelmiştir. Aslen Çerkez kökenlidir. Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Lise yıllarında birkaç tiyatro oyununda yer alan İrem Sak, 2008 yılında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde Sizinkiler adlı oyunda Zeytin karakterini canlandırdı.

2010 yılında Şen Yuva dizisi ile kariyerine adım atmıştır. Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı Tülay karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bir Aile Hikayesi dizisinde Müjde karakterine hayat veren İrem Sak, 1.70 metre boyunda, 55 kilo ve Kova burcudur.

ÇUKUR DİZİSİ OYUNCULARI

Aras Bulut İynemli – Yamaç Koçovali

Erkan Kolçak Köstendil – Vartolu Saadettin

Öner Erkan – Selim Koçovali

Riza Kocaoğlu – Aliço

Kubilay Aka – Celasun

Mustafa Kirantepe – Medet

Kadir Çermik – Emmi

Cem Uslu – Metin

Ertuğrul Aytaç Usun – Meke 93

Ece Yasar – Karaca Koçovali

Perihan Savaş – Sultan Koçovali

Boncuk Yilmaz – Saadet