Sözcü Plus Giriş

Cumali Akgül kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte Survivor Cumali’yle ilgili merak edilenler

TV 8 ekranlarında Survivor All Star 2018'e katılabilmek için 1600 KM yol yürüyen ve o dönem magazin gündeminde olan Cumali Akgül kimdir? Kaç yaşında ve nerede doğdu? İşte Cumali Akgül hakkında merak edilenler.

Güncellenme: 10:38, 05/02/2018
Cumali Akgül kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte Survivor Cumali’yle ilgili merak edilenler

Survivor All Star 2018'in ilk yarışmacısı olarak kabul edilen Cumali Akgül kimdir? Survivor 2018'in ilk yarışmacısı Beyaz Show'da belli olmuştu. Survivor için Iğdır'dan İstanbul'a yürüyen Cumali Akgül kaç yaşında ve nereli? İşte Akgül’le ilgili merak edilenler…

CUMALİ AKGÜL KİMDİR?

Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Daha önce defalarca Survivor'a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır'dan İstanbul'a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile gündeme oturdu.

BEYAZIT ÖZTÜRK ISRAR ETMİŞTİ

Survivor 2018'in ilk yarışmacısı belli oldu. Beyazıt Öztürk'ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısı Iğdır'dan İstanbul'a yürüyen Cumali Akgül oldu.

cumali-ic-son

SURVİVOR 2018 ALL STAR’A  KATILABİLMEK İÇİN 1600 KM YOL YÜRÜMÜŞTÜ

Survivor 2018 kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül Iğdır'dan İstanbul'a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Survivor'a aşık olduğunu iddia eden Akgül, dün akşam Acun Ilıcalı'nın da konuk olduğu Beyaz Show'a katıldı. Beyazıt Öztürk'ün ve Beyaz Show seyircisinin ısrarına dayanamayan Acun Ilıcalı, Cumali Akgül'ü Survivor kadrosuna dahil etti.

Cumali Akgül'ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk'ün ısrarlarına dayanamadı. Ilıcalı; “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor'a almaya karar verdik.” demişti..

Yayınlanma Tarihi:10:07,