Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cumali Akgül kimdir? Survivor 2018 yarışmacı Cumali Akgül kaç yaşında ve nereli?
Cumali Akgül kimdir? Survivor 2018 yarışmacı Cumali Akgül kaç yaşında ve nereli?
Survivor 2018'in ilk yarışmacısı olarak duyurulan Cumali Akgül'ün hayat hikayesi merak konusu oldu. Survivor'a katılabilmek için Iğdır'dan İstanbul'a 1600 km yol kateden Cumali Akgül kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Cumali Akgül hakkında merak edilenler...
Magazin 13 Şubat 2018 - 14:56

Survivor 2018 heyecanı başladı. Iğdır’dan İstanbul’a yürüyen Cumali Akgül’ün performansı Survivor izleyicileri tarafından merak ediliyordu. İlk bölümlerdeki oyunlarda çok etkili bir performans sergileyemeyen Cumali Akgül hakkında merak edilenleri derledik. Peki Survivor Cumali kimdir?

BEYAZ ISRAR ETMİŞTİ

Survivor'da yer alabilmek için Iğdır'dan İstanbul'a yürüyen Cumali Akgül, Beyaz Show'a katıldı ve Acun Ilıcalı tarafından Survivor'a kabul edildi, Akgül, yarışmacı olabilmek için 50 günde 1500 km yol yürüdü. Beyazıt Öztürk’ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısı Iğdır’dan İstanbul’a yürüyen Cumali Akgül oldu.

Cumali Akgül'ün Survivor yarışmacısı olma isteğini geri çevirmeyen Acun Ilıcalı ise ‘Bu kadar yolu bizim programımız için yürümesi önemli. Ancak tüm Survivor'a katılmak isteyenler bir yerden bir yere mi yürüsün. Böyle de bir çıkmaza girdik. Kendisiyle tanıştım zaten dünya iyisi bir kardeşimiz. Bir daha yürüyen kimseyi kesinlikle almamayı garanti ederek Cumali'yi Survivor'a almaya karar verdik” dedi.

CUMALİ AKGÜL KİMDİR?

Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Daha önce defalarca Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile gündeme oturdu.

Son güncelleme: 15:07 - 13.02.2018