Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cumali Akgül kimdir? Survivor 2018’de yarışabilmek için uzun yollar yürüyen Cumali Akgül’ün hayatı…
Cumali Akgül kimdir? Survivor 2018’de yarışabilmek için uzun yollar yürüyen Cumali Akgül’ün hayatı…
Survivor 2018'de Gönüllüler takımında yer alan Cumali Akgül, yarışmaya katılabilmek için Iğdır'dan İstanbul'a yürüyerek geldi. Survivor 2018'in dikkat çeken isimlerinden Cumali Akgül kimdir? Cumali Akgül nereli ve kaç yaşında? İşte Survivor Cumali'nin hayat hikayesi...
Magazin 27 Şubat 2018 - 11:36

Survivor’a bu sene dahil olan ce dikkat çeken isimler arasına giren Cumali Akgül kimdir? Cumali Akgül Survivor 2018 kadrosuna katılmak için Iğdır’dan İstanbul’a yürümüş ve Acun’un dikkatini çekmeye çalışmıştı. Cumali Akgül kimdir, nereli, evli mi? İşte hayatına dair ayrıntılar…

SURVIVOR CUMALİ KİMDİR?

Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Daha önce defalarca Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile gündeme oturdu.

cumali880-son

SURVİVOR’A KATILABİLMEK İÇİN 1600 KM YÜRÜDÜ!

Survivor 2018 kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Survivor’a aşık olduğunu iddia eden Akgül, dün akşam Acun Ilıcalı’nın da konuk olduğu Beyaz Show’a katıldı. Beyazıt Öztürk’ün ve Beyaz Show seyircisinin ısrarına dayanamayan Acun Ilıcalı, Cumali Akgül’ü Survivor kadrosuna dahil etti.

Cumali Akgül’ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’ün ısrarlarına dayanamadı. Ilıcalı; “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor’a almaya karar verdik.” demişti..