Sözcü Plus Giriş

Cüneyt Arkın yoğun bakımda! Cüneyt Arkın’ın sağlık durumu nasıl?

Ünlü aktör Cüneyt Arkın yoğun bakıma kaldırıldı. Eşi Betül Cüreklibatır "Maalesef hastanede yoğun bakımda. İyi olacağını umut ediyorum. Herkesin duasını istiyoruz bekliyoruz. Herkese çok teşekkür ediyoruz ilgileniyorlar. Ne olsun kimse unutmasın Malkoçoğlu'nu. Bir tane Cüneyt Arkın var, başka yok, bir daha gelmeyecek." dedi. Hastaneden Cüneyt Arkın'ın sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı.

Güncellenme: 23:33, 06/08/2018
Cüneyt Arkın yoğun bakımda! Cüneyt Arkın’ın sağlık durumu nasıl?

Medical Park Silivri Hastanesi Başhekimi Halil Narlı, sinema sanatçısı Cüneyt Arkın’ın tedavisinin yoğun bakım ünitesinde devam ettiğini belirtti. Narlı, Arkın’ın tedavisinin, dün itibarıyla yoğun bakım ünitesinde devam ettiğini belirterek, şunları söyledi:

“Yoğun bakım doktoru, kardiyoloji, göğüs hastalıkları ve ilgili diğer branşlar tarafından muayenesi yapılmıştır. Halen yoğun bakımda tedavisi sürmektedir. Durumu için iyi ve kötü herhangi bir şey diyemiyorum çok erken.”

Eşi Betül Cüreklibatır “Maalesef hastanede yoğun bakımda. İyi olacağını umut ediyorum. Herkesin duasını istiyoruz bekliyoruz. Herkese çok teşekkür ediyoruz ilgileniyorlar. Ne olsun kimse unutmasın Malkoçoğlu’nu. Bir tane Cüneyt Arkın var, başka yok, bir daha gelmeyecek.” dedi.

betul-cureklibatur-iha

Cüneyt Arkın’ın eşi Betül Cüreklibatur. Fotoğraf: İHA

Oğlu Kaan Cüreklibatır, “Bir solumun yetmezliği sorunumuz vardı uzun süredir devam eden. Özellikle sıcak aylarda daha da rahatsızlanıyor. Onun için tedavi amaçlı geldik. Ben teşekkür ediyorum. Bakanlıklarımız aradılar sordular. Yurt içinden yurt dışından çok seveni var onu bugün gördüm. İnanılmaz bir sevgi saygı. Ne mutlu babama gerçekten bu sevgi ve saygıya layık olabilmiş. Babam her zaman ‘Türk insanının vefası başka millette yok’ dedi. Filmlerinde de ‘oğlum biz zaten bunları işledik’ derdi. Toplumdan aldığı vefayı topluma verdi.

AJANSLAR