Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘CZN Burak’ın çalışanlarının arasındaki tartışma kanlı bitti
‘CZN Burak’ın çalışanlarının arasındaki tartışma kanlı bitti
Sosyal medyada 'CZN Burak' olarak bilinen Burak Özdemir'in sahibi olduğu restoranda çalışan garsonlar arasındaki kavga sonrasında Zekeriya H., isimli çalışan hayatını kaybetti. Olaya ilişkin hazırlanan iddianamede şüpheli Mehmet G.'nin polisi arayarak cinayet işlediğini itiraf ettiği ve teslim olduğu kaydedildi. Mehmet G., hakkında müebbet hapis istemiyle dava açıldı.
Can ÖZÇELİK
Magazin 6 Şubat 2020 - 10:35

Yaptığı yemeklerin videosunu paylaşarak sosyal medyada fenomen haline gelen “CZN Burak” lakaplı Muhammed Burak Özdemir’in Levent’teki restoranında garsonlar arasında tartışma çıktı.

TARTIŞMA MÜŞTERİYE SERVİS AÇMA ÜZERİNE BAŞLADI

İddianameye göre işletmede garson olarak çalışan Zekeriya H., diğer garson Mehmet G.’ye bir müşteriye servis açmasını söyledi. Bu isteğin ardından sözlü tartışma yaşandı.  Zekeriya H., daha sonra Mehmet G.’ye dışarıda buluşmayı teklif etti.

BULUŞMA KANLI BİTTİ!

Restoranın yakınında buluşan Zekeriya H., ile Mehmet G., arasında yeniden kavga çıktı. Mehmet G., belindeki silahı çıkararak Zekeriya H.’ye ik el ateş etti. Zekeriya H., olay yerinde hayatını kaybetti. Zanlı, polisi arayarak cinayet işlediğini söyledi.

MÜEBBET HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI

İddianamede Mehmet G.’nin Zekeriya H.’yi silahla ateş etmek suretiyle öldürdüğü, olay yerinden kaçtığı sırada da Mahmut H., ve Valid A.’yı çeşitli yerlerinden vurarak yaraladığı belirtildi. Şüpheli Mehmet G’nin müebbet hapsi istendi.

Son güncelleme: 12:47 - 06.02.2020