Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Daha’ filmi vizyona girdi!
‘Daha’ filmi vizyona girdi!
Onur Saylak'ın ilk uzum metrajlı filmi olarak yönetmenlik yapacağı Daha Filminin fragmanı ve konusu merak ediliyor. Başrollerinde Onur Saylak, Tuba Büyüküstün ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı film 12 Ocak'ta vizyona girdi. İşte Daha'ya dair ayrıntılar...
Magazin 16 Ocak 2018 - 10:04

Onur Saylak’ın hem senaryosunu yazdığı hem de yönettiği Daha filmi 12 Ocak Cuma günü vizyona girdi. Daha filminde Tuba Büyüküstün, Ahmet Mümtaz Taylan, Erkan Avcı, Turgut Tunçalp ve Hayat van Eck başrolde oynuyor.

Drama türündeki Daha filmi 115 dakika sürüyor. Daha filminin yapımcılığını ise Ay Yapım üstlendi.

daha

DAHA FİLMİNİN KONUSU

14 yaşındaki Gaza (Hayat Van Eck), Ege’de bir sahil kasabasında yaşamaktadır. Hayali, lise için büyük bir şehre taşınmak ve hayatını orada geçirmektir. Sert mizaçlı ve dominant babası Ahad (Ahmet Mümtaz Taylan), Avrupa’ya mülteci kaçırmakta ve oğlunu da bu iş için yetiştirmek istemektedir. Gaza, babasının etkisinden uzaklaşmanın kolay olmadığını görecektir.

Daha filmi, Hakan Günday’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlandı.

daha1

DAHA HAKKINDA BİLGİLER

Daha, yönetmenliğini Onur Saylak’ın gerçekleştirdiği, 2017 çıkışlı Türkiye yapımı dramatik sinema filmi. Başrollerini Onur Saylak, Tuba Büyüküstün ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı film, yazar Hakan Günday’ın aynı isimli romanından uyarlanmıştır. Filmin senaristliğini de Onur Saylak ve Hakan Günday ile birlikte Doğu Yaşar Akal gerçekleştirmiştir. Çekimleri Antalya’da gerçekleştirilen Daha’nın ilk gösterimi, 3 Temmuz 2017 tarihinde 52. Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali kapsamında gerçekleştirmiştir. Film Türkiye’de 12 Ocak 2018’de vizyona girmiştir.

daha2

Vizyon Tarihi: 12 Ocak 2018

Yapımı: 2017 – Türkiye

Tür: Dram

Süre: 115 Dak.

Yönetmen: Onur Saylak

Oyuncular: Tuba Büyüküstün, Ahmet Mümtaz Taylan, Erkan Avcı, Turgut Tunçalp, Hayat Van Eck

Senaryo: Onur Saylak, Doğu Yaşar Akal

DAHA FİLMİ FRAGMANI

 

 

 

 

daha3
Son güncelleme: 10:06 - 16.01.2018