Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Damla Can kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Damla Can kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Düzgün fiziği ve güler yüzlü tavırlarıyla dikkat çeken Damla Can kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Survivor 2018 All Star'da yarışacağı iddia edilen Damla Can'la ilgili merak edilenler haberimizde...
Magazin 18 Ocak 2018 - 11:14

Survivor’a katıldığı yıl pek çok kişi tarafından desteklenen Damla Can kimdir? Damla kaç yaşında ve nereli? İşte güzel sporcu ile ilgili bilmek istedikleriniz ve ayrıntılar…

damlacan1

DAMLA CAN KİMDİR?

Damla 1990 yılında İstanbul'da doğdu. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışıyor. Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Gönüllüler takımının öne çıkan yarışmacılarından biri olan Damla Can düzgün fiziği ve güler yüzüyle dikkat çekmişti.

damlacan2

Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Spor yaptığı esnada fotoğraflarını paylaşan Damla Can düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine topluyor. Damla Can; 27 yaşında 171 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır.

damlacan3

Gönüllüler takımının öne çıkan yarışmacılarından biri olan Damla Can düzgün fiziği ve güler yüzüyle dikkat çekiyor. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor.

damlacan5

Spor yaparken kareleri sosyal medya üzerinden paylaşan Damla Can düzgün fiziği ile dikkat çekiyor.

damlacan4

FİNALE KALMIŞTI

Survivor 2016’da hem başarısıyla hem de güzelliğiyle konuşulan Damla Can, finale kalarak büyük bir başarı elde etmişti.