Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Damla Can kimdir? Survivor Damla kaç yaşında?
Damla Can kimdir? Survivor Damla kaç yaşında?
Survivor 2018'in en başarılı yarışmacılarından Damla Can bu hafta eleme potasında... Gönüllüler takımı Cumali Akgül'ü elemek için Damla Can'ı eleme adaylarına çıkardı. Yüksek performansı ve tavırları ile dikkatleri üzerinde çeken Damla Can'ı yakından tanıyın...
Magazin 16 Nisan 2018 - 21:38

Survivor başladığından beri Gönüllüler takımı yarışmacıları Cumali Akgül’ü adadan göndermeye çalışıyor. Cumali ise yüksek oy potansiyeli sayesinde her seferinde elenmekten kurtuluyor. Bu hafta Cumali’nin elenmesi için ise karşısına hem oy potansiyeli hem performansı yüksek olan yarışmacı Damla Can çıktı. En çok merak edilen ise kimin eleneceği ve Damla Can’ın hayatı… İşte ayrıntılar…

DAMLA CAN KİMDİR?

Damla Can, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır.

Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Spor yaptığı esnada fotoğraflarını paylaşan Damla Can düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine topluyor. Damla Can; 27 yaşında 171 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır.

Survivor yarışmasında finale kalan Damla Can, finalde kaybetmişti.