Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Daniel Radcliffe’i evsiz zannederek para vermişler
Daniel Radcliffe’i evsiz zannederek para vermişler
Ünlü Harry Potter serisiyle dünya çapında şöhrete ulaşan Daniel Radcliffe, New York'ta kendisini evsiz sanan bir kişinin eline para tutuşturduğunu söyledi.
Magazin 13 Ocak 2020 - 12:06

Graham Norton’ın sunuculuğunu üstlendiği programa konuk olan ünlü oyuncu Daniel Radcliffe, başından geçen ilginç bir olayı anlatınca herkesi güldürmeyi başardı.

Radcliffe, yakın zamanda New York’ta gezerken kendisini evsiz sanan bir kişinin kahve alması için para yardımında bulunduğunu söyledi. Ünlü oyuncu olayı şu sözlerle anlattı:

*Kız arkadaşım ve köpeğimizle New York’ta geziyorduk. Hava çok soğuktu. Üzerimde de bir hoodie, bir eşofman üstü, onun da üzerinde büyük bir ceket vardı. Sevgilim markete girdi, ben de dışarıda beklerken köpeğimi ısıtmak için ona sarıldım. O anda yanımdan bir adam bana bakıp selam vererek geçti. Sonra geri gelerek elime beş dolar tutuşturdu ve “Dostum git kendine bir kahve al” dedi. Öylece kalakaldım. Sanırım daha sık traş olmalıyım!