Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Danilo Zanna: Maymunun bir parçasını yedim
Danilo Zanna: Maymunun bir parçasını yedim
İtalyan şef Danilo Zanna, bugün katıldığı canlı yayında dünyada yediği en ilginç yemek sorulunca çok ilginç bir yanıt verdi. Zanna, 'Maymunun bir parçasını yedim' diyerek ekran karşısındakileri de şaşırttı.
Magazin 19 Şubat 2020 - 14:14

Sunduğu yemek programların yanı sıra jürilik yaptığı MasterChef ile adını geniş kitlelere duyuran ünlü şef Danilo Zanna, konuk olduğu 2. Sayfa’da bu zamana kadar yediği en ilginç yemeği söyledi.

“MAYMUN BEYNİ YEDİM”

Eğlenceli açıklamalarıyla dikkat çeken şef, “Dünya genelinde yediği en ilginç yemek ne?” sorusuna verdiği cevapla hem güldürdü hem de şaşkına çevirdi. Danilo soruya “Ben sürekli Uzak Doğu’ya gittiğim için orada her şeyi yiyorlar. Biraz ayıp oluyor ama söyleyeyim mi? Çok fazla garip olmasın. Maymunun bir parçası… Beynini… Ev yemeği yemek için gittik maymun beyni geldi. Bize biraz anormal gelebilir ama Türkiye ile İtalya bu konuda birbirine benziyor. Biz çok şanslıyız bizim toprak her şeyi veriyor ama dünya öyle değil. Burada hangi tohumu koyarsan çıkartıyor ama dünyada böyle bir şey yok” cevabını verdi.

 

Son güncelleme: 14:34 - 19.02.2020