Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dargın Kuzenler oyuncuları kimler?
Dargın Kuzenler oyuncuları kimler?
İzleyiciler internet üzerinden televizyonda ilk kez yayınlanacak olan Dargın Kuzenler filminin oyuncularını merak ediyor. Birbirine dargın dört kuzenin hikayesini anlatan filmin fragmanı merak yarattı. İşte Dargın Kuzenler filminin oyuncu kadrosu...
Magazin 11 Ocak 2018 - 20:44

Dargın Kuzenler filmi oyuncuları kimler? Televizyonda fragmanı yayınlanan komedi filmi Dargın Kuzenler oyuncuları merak ediliyor. Çağrı Burak’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Ersin Korkut, İnan Ulaş Torun, Yeşim Ceren Bozoğlu, Olgu Baran Kubilay yer alıyor.

DARGIN KUZENLER KONUSU NE?

Bir sebepten dolayı yıllarca birbirlerine dargın olan dört kuzen Seyfettin, Şinasi, Habibe ve Rüknettin ölüm döşeğindeki dedelerinin isteği üzerine yıllar sonra toplanırlar. Fakat asıl niyetleri dedelerinin yıllardır namını duydukları definesini bulmaktır. Ölüm döşeğindeki dedeleri onlara definenin yerini gösteren bir harita verir. Dedeleri ölünce kuzenler çareyi haritayı dörte bölmekte bulur ve artık birlikte adım atarlar. Ne yazık ki definenin kasabaya yakın bir hapishanenin içinde olduğunu öğrenirler.