Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Darp edilen oyuncu Hakan Yılmaz ilk kez konuştu!
Darp edilen oyuncu Hakan Yılmaz ilk kez konuştu!
Oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz, geçtiğimiz günlerde Etiler'deki bir otelde üç kişinin saldırısına uğramıştı. Saldırı sonrası Hakan Yılmaz, ilk kez konuştu.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 13 Aralık 2017 - 14:42

Geçtiğimiz günlerde Etiler'de bulunan bir otelde düzenlenen bir partide saldırıya uğrayan Hakan Yılmaz, Fulya Sanat Merkezinde basın toplantısı düzenledi. Düzenlenen saldırı ile ilgili açıklama yapan Yılmaz “Meslek hayatımda ilk defa bu kadar büyük bir kalabalığa ev sahipliği yapıyorum. Şahısların sosyal medyada yaptığı açıklama sonrası basın toplantısı yapmaya karar verdim. Ben o kişiyi hayatımda ne gördüm, ne tanıdım, ne sohbet ettim. Kendisi benim yanıma gelerek “Beni tanıdın mı?” diye sordu. Bende tanımadığım için “Hayır” cevabını verince bana tekme attı ve eşimin kafasına vurdu.Otel çalışanları araya girmemiş olsaydı ben şuan bu açıklamayı yapamazdım” dedi. Hakan Yılmaz, açıklamasına “Saldırgan bana ve eşime hakaretler ederek “Senide, eşini de harcayacağım” şeklinde bağırdı. Eşimin kafasında 4 cm’lik bir şişlik ve kızarıklık oluştu. Kendisi yapmış olduğu ifadede de benim siyasal konuşmalar yaptığımı ve Ak Parti hükumetine hakaret ettiğimi söylemiş. Bu kadar basit bir yalanın arkasına sığınılamaz. Saçmalık.Hiç kimse benim vatan, millet bayrak sevgimi sorgulayamaz. “ şeklinde devam ederek basın toplantısını sonlandırdı.

 

Son güncelleme: 16:01 - 13.12.2017