Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dayak iddialarına cevap verdi
Dayak iddialarına cevap verdi
“Tefecilerle iş yapacak kadar fakir değilim”
Ünal DEMİRKAYA
Magazin 5 Nisan 2016 - 03:01

Ünlü işadamı Yurdal Sert'in Nişantaşı'ndaki bir bardan dışarı çıkartılarak dövüldüğü iddiaları ortalığı karıştırdı. Sert'in 31 Mart gecesi sabaha karşı Nişantaşı'ndaki Biber Bar'da eğlendiği sırada tefecilik yaptığı söylenen iki kişi tarafından dışarı çıkartılarak dövüldüğü, surat ve vücudunun darp edildiği konuşuluyordu. Birçok gazeteci kendisini bu olayla ilgili aradığı halde ulaşamadı ancak ben Yurdal Bey'e telefonla ulaştım.

Ünlü işadamı, İvana Sert ile evliliğinden olan küçük oğlu Ateş ve ilk evliliğinden olan iki oğluyla birlikte Paskalya tatili için gittikleri Londra'da tatil yaptıklarını söyledi. Oğullarıyla birlikte çekilmiş taze fotoğraflarını yollayarak, kesinlikle böyle bir olayın yaşanmadığını ve suratında darp izi olmadığını söyledi. Yurdal Sert “Herhalde birisi 1 Nisan şakası yapmak istedi. Benim kimseyle herhangi bir husumetim yok, tefecilerle iş yapacak kadar da fakir değilim” dedi.

Son güncelleme: 08:59 - 05.04.2016