Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Defne Joy’suz 7 yıl… Annesi mezar taşına sarıldı
Defne Joy’suz 7 yıl… Annesi mezar taşına sarıldı
Oyuncu Defne Joy Foster, ölümünün 7’nci yıl dönümünde Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki mezarının başında ailesi ve sevenleri tarafından anıldı.
Magazin 2 Şubat 2018 - 16:39

Törende ağlayarak kızının mezar taşına sarılan anne Hatice Foster’ı yakınları teselli etti. 2011 yılında hayatını kaybeden ünlü oyuncu Defne Joy Foster, ölümünün 7'nci yıl dönümünde Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki mezarının başında anıldı. Anma törenine anne Hatice Foster ile merhum oyuncunun yakınları ve arkadaşları katıldı.

defne-ic

Anma töreninde Defne Joy Foster’ın mezarı başında toplanan yakınları dua etti. Törende ayakta durmakta zorlanan anne Hatice Foster, ağlayarak kızının mezar taşına sarıldı. Uzun süre kızının mezar taşına sarılan Hatice Foster’ı yakınları teselli etti. Hatice Foster, “Çok üzgünüm, Allah baş düşmanımın başına vermesin” diye konuştu. İHA

Defne Joy Foster, yedi yıl önce 2 Şubat 2011 tarihinde FETÖ tutuklusu Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın evinde rahatsızlanmiş, eve gelen sağlık görevlileri Foster'ın hayatını kaybettiğini tespit etmişti.

defne-joy-foster-sli
Son güncelleme: 19:27 - 02.02.2018