Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Defne Samyeli, büyük şaşkınlık yaşadı!
Defne Samyeli, dün akşam arkadaşlarıyla birlikte Karaköy’de görüntülendi. Samyeli, basın mensuplarından eski aşkı Cem Yılmaz'ın kendisini takipten çıkardığını öğrendi. Olay karşısında şoke olan Samyeli ne diyeceğini bilemedi.
Magazin 27 Şubat 2020 - 11:22

Sunuculuğu bıraktıktan sonra şarkıcılığa yönelen Cem Yılmaz’ın eski aşkı Defne Samyeli, önceki akşam yakın arkadaşlarıyla birlikte Karaköy’de görüntülendi.  Yılmaz’ın kendisinden ayrıldıktan sonra Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başlamasıyla büyük şaşkınlık yaşayan Samyeli, Yılmaz’ın sosyal medyadan kendisini takip etmeyi bıraktığını duyunca tepkisini belli etmeden duramadı.

ŞOKE OLDU!

Dün akşam Karaköy’de bulunan bir mekandan çıkarken aracında görüntülenen Defne Samyeli, kendisini bekleyen muhabirlerle sohbet etti. Samyeli muhabirin “Cem Bey sizi takipten çıktı siz hala takip ediyorsunuz?” sorusuyla afalladı. Bir an ne diyeceğini bilemeyen Samyeli, “Öyle mi benim haberim yok. Bu konuları konuşmak istemiyorum” dedi.

Son güncelleme: 12:56 - 27.02.2020