Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Defne Samyeli fileye girdi’
‘Defne Samyeli fileye girdi’
Sunucu ve oyuncu Defne Samyeli, geride bıraktığımız akşam davetli olarak katıldığı bir defilede sade güzelliğiyle yine büyüledi.
Magazin 25 Eylül 2017 - 14:49

Geride bıraktığımız sezon Kurtlar Vadisi dizisinde birkaç bölüm boy gösteren ve oyunculuğuyla göz dolduran Defne Samyeli, kızlarıyla birlikte bir defile davetinde boy gösterdi. Sosyal medya hesabından katıldığı etkinliklerden ve günlük hayatından kareleri takipçileriyle paylaşan 45 yaşındaki Samyeli zayıflamış haliyle objektiflerin karşısına çıktı.

defne-samyeli-ic

Üzerine giydiği body fileyle kızlarından daha cesur bir kıyafetle geceye damga vuran Samyeli, genç kızları aratmayan saç şekli ve sade makyajıyla yine bakışları üzerinde topladı.

defne-samyeli-ic-2

Bu fotoğrafları hesabından paylaşmayı da ihmal etmeyen Samyeli’ne gelen yorumlardan biri, üzerindeki kıyafet tercihiyle ilgili oldu ve ‘Defne Samyeli fileye girdi’ şeklinde bir paylaşım ortaya çıktı.

deren-talu-ic
Son güncelleme: 18:39 - 25.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.