Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Defne Samyeli, konser ücretini belirledi
Defne Samyeli, konser ücretini belirledi
Spikerlik ve oyunculuktan sonra şarkıcılığa yönelen ve iddialı sahne duruşuyla dikkat çeken Defne Samyeli, hedef büyüttü. Yeni kariyer planlamasını şarkıcılık üzerine yoğunlaştıran Samyeli, sahne fiyatını da belirledi. Sanatçının, konser için 75 bin TL talep ettiği iddia edildi.
Magazin 21 Ocak 2018 - 13:23

Magazin dünyasının ünlü isimleri kazançlarını artırmak için farklı alanlara yönelmekten çekinmiyor. Bunun son örneği Defne Samyeli oldu.

1508850557_lidyana___defne_samyeli_6Haber spikeri olarak tanınan eski güzellik kraliçelerinden Defne Samyeli, önce oyunculuğa sonra da şarkıcılığa merak sardı.

defnesamyeli1Şarkıcılık konusunda hayli iddialı olan Samyeli, geçtiğimiz günlerde sahne aldığı mekanda da dinleyicilerden tam not aldı. Üstelik Samyeli, şarkıcılık konusundaki yeteneğini yılbaşı gecesi için hazırlanan O Ses Türkiye programındaki performansıyla da bir kez daha kanıtladı.
defne-samyeli4407812885a490e9fcabdb
Genç kızları andıran fiziğiyle dikkat çeken Defne Samyeli’nin şarkıcılık konusuna iyice odaklandığı ve sahne teklifleri almaya başladığı öğrenildi. Ajda Pekkan’dan eğitim alan Samyeli, sahne fiyatını da belirledi. Spikerlik ve oyunculuktan sonra şarkıcılıkta da kendisini kanıtlayan Samyeli konser için 75 bin TL istiyor.

 

 

 

Son güncelleme: 07:27 - 22.01.2018