Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Bizim camia kurtlar sofrası”
“Bizim camia kurtlar sofrası”
Fizy 20. Liseler Arası Müzik Yarışması'nın büyük finalinde basın mensuplarının karşısına çıkan ünlü şarkıcı Hande Yener, yaptığı açıklamalarla geceye damga vurdu.
Magazin 24 Nisan 2017 - 16:22

Yarışmanın kapanış konseri için sahneye çıkan Hande Yener, basın mensuplarına yaptığı açıklamada gençlerin artık internet aracılığıyla seslerini duyurabildiklerini, ancak kendi dönemlerinde böyle bir imkanları olmadığını belirterek, “Ünlü olmak için tek tek kapıları çaldım. Değişik yollardan şöhreti yakaladım. Çok çalıştım. Ancak tek nedeni müzik aşkımın olmasıydı. Yoksa bizim camia özenilecek bir camia değil. Tamamen kurtlar sofrası” dedi.

fizy-20-yil-lisesler-arasi-muzik-yarismasi-birincisi-galatasaray-lises“ALBÜMÜM ÇOK AMATÖRCEYDİ”

Açılışının Türkan Şoray'ın yaptığı ödül töreninde, liseli genç müzisyenler, hayranı oldukları ünlülerle aynı sahneyi paylaşma imkanı da elde etti. Şoray, gençlere “Burada ödül alamazsanız bile hayallerinizden vazgeçmeyin, ben yıllar sonra hayallerimi gerçekleştirdim ve çok amatörce bir albüm yaptım. Siz benim gibi beklemeyin” diye seslendi. Gecede Hande Yener’in yanısıra ABD’li şarkıcı Martha Wash ile Güliz Ayla da birlikte sahne aldı.

turkan-soray-2

 

 

ŞIK HAYAT’IN MAGAZİN TURU YİNE ÇOK RENKLİ…. HÜLYA AVŞAR MAGAZİN MUHABİRLERİNE NEDEN YASAK GETİRDİ? CEVABI VİDEODA… 

 

Son güncelleme: 18:32 - 24.04.2017