Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deli Divane 15. yeni bölüm fragmanı izle: (10 Ağustos)
Deli Divane 15. yeni bölüm fragmanı izle: (10 Ağustos)
Deli Divane 15. bölümü bugün seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Malta korkunç bir planın hazırlığı içerisinde...
Magazin 10 Ağustos 2016 - 08:25

Deli Divane 15. bölümü bugün 16.10’da seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Ragini'nin düğün töreni tam biterken Sadhana'nın salona girmesi ile her şey değişir. Malta'nın, Point'in annesi ile kurduğu oyun yüzünden damat Ragini'den vazgeçip, Sadhana ile evlenmek istediğini söyler.

Kızının mutluluğu için günlerdir uğraşan Kaşalya, damadın annesinin düğünün sonunda Ragini'den vazgeçmesi ile yıkılır. Kaşalya, kızının Sadhana gibi beyaz tenli ve güzel olmamasının suçlusu olarak kendisini görür. Olanların şokuyla bir anda kriz geçiren Kaşalya, kendini yakmaya kalkar. Praka, karısını durdurmayı başarsa da ailecek çok üzülürler. Bu işte karısının parmağı olduğunu bilen Vino ise Malta'dan yaptığının hesabını sormaya kararlıdır. Ablasının evlenmesine engel olduğunu düşünen Sadhana içten içe kendisine kızar ve Ragini'nin zor anlarında biran olsun yanından ayrılmaz. Malta ise kendisini aklamak için Sadhana'ya zarar verecek bir plan peşindedir.

DELİ DİVANE 15. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane’nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

DELİ DİVANE 15. BÖLÜM

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.