Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deli Divane 20. yeni bölüm fragmanı izle: (20 Ağustos)
Deli Divane 20. yeni bölüm fragmanı izle: (20 Ağustos)
Deli Divane 20. bölümü bugün seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Sadhana kaldıramayacağı ağır bir yükün altına giriyor.
Magazin 15 Ağustos 2016 - 14:24

Deli Divane 20. bölümü bugün 16.10’da seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Sadhana cesaretini toplayarak Vasundhara'dan borç ister. Vasundhara, istediği para karşılığında ömür boyu ona hizmet etmesi gerektiğini söylese de Sadhana dayısı için her şartı kabul etmeye hazırdır.

Evde büyük bir parti organize eden Vasundhara, Sadhana'nın da partiye gelmesini ister ve parayı akşam vereceğini söyler. Sadhana Ragini'den akşam yokluğunda onu idare etmesini ister. Rajvansların yurt dışında okuyan yakışıklı oğlu Ranvir'de o akşam partiye gelir. Sadhana'yı gören Ranvir onun güzelliğinden çok etkilenir. Partide üzerine içecek dökülen Sadhana, üstünü temizlemek için dışarı çıkar. Evin yanında bulunan ve her zaman kapalı olan kulübenin kapsı bu kez açıktır. Kulübeye girişin yasak olduğunu bilen Sadhana, merakına yenik düşer.

DELİ DİVANE 20. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane’nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

DELİ DİVANE 20. BÖLÜM