Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deli Divane 27. yeni bölüm fragmanı izle: (22 Ağustos)
Deli Divane 27. yeni bölüm fragmanı izle: (22 Ağustos)
Deli Divane 27. bölümü bugün seyircisi ile buluşacak. Deli Divane yeni bölümde Sadhana gördüğü manzara karşısında şoke oluyor.
Magazin 22 Ağustos 2016 - 08:42

Deli Divane 27. bölümü bugün 16.15’da seyircisi ile buluşacak. Deli Divane geçen bölümde Renkli ve parlak nesneleri görünce sinir krizi geçiren Alekh'i düşünen Vasundhara, Praka'dan sade bir düğün töreni yapılmasını ister.  Teyzesi Ambike'den başka kimsenin sözünü dinlemeyen Alekh, Vasundhara'yı gördüğünde bağırmaya ve etrafa saldırmaya başlar. Oğlunun ondan nefret etmesine üzülen Vasundhara, Alekh'in Sadhana ile evlendikten sonra düzeleceğine inanır. Sadhana böylesine bir gerçeği ailesinden gizlemenin vicdan azabını çekerken, Ragini kardeşinin yanından biran olsun ayrılmaz. Düğün törenine Rajvans ailesinin hepsi gelir ancak Alekh gelen kişilerin arasında yoktur. Praka ve Kaşalya düğünlerinin bir kez daha iptal olmasından endişe duyar.

DELİ DİVANE 27. BÖLÜM FRAGMANI

Deli Divane’nin yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

DELİ DİVANE 27. BÖLÜM