Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Deliha 2 oyuncuları kimler? İşte Deliha 2 konusu, oyuncu kadrosu ve fragmanı…
Deliha 2 oyuncuları kimler? İşte Deliha 2 konusu, oyuncu kadrosu ve fragmanı…
Deliha 2 filmi vizyona girdi. Gupse Özay’ın senaryosunu yazıp, yönetmen koltuğuna oturduğu ve oynadığı Deliha 2’nin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Peki Deliha 2 oyuncuları kimler?
Magazin 12 Ocak 2018 - 23:09

Çekimlerin bir kısmı Köyceğiz’de gerçekleşen Deliha 2 filmi bu 12 Ocak’ta vizyona girdi. Heyecanla beklenen film Deliha 2’nin oyuncu kadrosunu ve konusunu haberimizden öğrenebilirsiniz. Adeta ailemizin bir bireyine dönüşen Zeliha, ikinci beyaz perde macerası Deliha 2’de ilkokuldan beri görmediği arkadaşıyla bir araya geliyor. Peki Deliha 2 oyuncuları kimler? Konusu ne? İşte tüm merak edilenler…

DELİHA 2 OYUNCULARI KİMLER?

Gupse Özay’ın ilk yönetmenlik denemesini de gerçekleştireceği “Deliha 2″nin senaryosu, ilk filmde olduğu gibi yine Özay’a ait. Özay’ın bir kez daha Deliha olarak boy göstereceği devam halkasının kadrosunda Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Ali Çelik, Aksel Bonfil, Eda Ece, Mehmet Er, Özlem Akınözü ve Fatih Özkan gibi isimler yer alıyor.

DELİHA 2 KONUSU

Zeliha hala deli, ve çok samimi, ve başına sürekli yeni dertler açıyor. İlk filmde aşkın peşinde koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir şık restoranda çalışmaya başlıyor. Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır?

Deliha ve Görümce filmlerinin senaryosuna imza atan ve başrolünü üstlenen Gupse Özay'ın sıcak karakterleri ve eğlenceli hikayesiyle bir kez daha izleyiciyi kahkahaya boğacak film, aynı zamanda Özay'ın ilk yönetmenlik deneyimi olacak.

Son güncelleme: 10:43 - 13.01.2018