Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın 20. sanat yılını kutlayacak
Demet Akalın 20. sanat yılını kutlayacak
Yeni albümü ile 20. sanat yılını kutlayacağını açıklayan Demet Akalın, sosyal medyadan çok özel fotoğraflar paylaştı.
Magazin 27 Ağustos 2016 - 13:23

Pop müziğin ünlü sesi Demet Akalın, sanatta 20. yılını kutlamaya hazırlanıyor. Bu özel yıl için özel fotoğraflar çektiren Akalın, heyecanını sosyal medyada dile getirdi.

demet-akalin-1

Ünlü sanatçı Demet Akalın, yeni albümünün müjdesini verdi. 20. yılını doldurduğunu hayranlarıyla paylaşan Akalın, sosyal medyada fotoğrafçı Müjdat Kupsi’nin çektiği özel kareler yayınladı.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medyada yeni fotoğraflarını ve duygularını böyle paylaştı:

demet-akalin-1

“Albüm ve stüdyo çalışmaları için son iki gün… Yeni albüm fotoğrafları gelene kadar Müjdat’ın çektiği fotoğraflarla idare edeceğiz artık…”

“En çok satan albüm, en çok konser veren şarkıcı ve yeni albüm için son sürat geliyorum. Demet Akalın 20. yılıma yakışan yeni albüm yolda…”

“Dile kolay ‘Sebebim’ ile başlayan 20. yıl serüvenim ‘Nankör’le albüme en son giren şarkıyla devam edecek… Tüm sevenlerime binlerce kez teşekkürler…”

“Ne çok acılar çektik, ne çok sevindik ama hep sizleydik. Bazen yanınızda, bazen arabanızda, bazen küçük teyplerde, bazen gümbür gümbür diskolarda, bazen telefonun ucunda, bazen bazen bazen… Aslında bazen hep o kalpteydiniz, bende.”

Son güncelleme: 13:34 - 27.08.2016