Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın: “Bu grip mikrobu, Seda Sayan’dan geldi
Demet Akalın: “Bu grip mikrobu, Seda Sayan’dan geldi
Demet Akalın, geçen akşam Zeytinburnu sahilinde bulunan bir mekanda sahne aldı. Sahnede öksürük krizine giren şarkıcı, "Nazara geldik" dedi.
Magazin 21 Aralık 2017 - 13:45

Ömercan ALTAY

Şarkıcı Demet Akalın, önceki akşam eşi Okan Kurt’la  birlikte ‘Yedi Mavi’nin erken yeni yıl partisinde sahne aldı. Akalın, sahneye çıktığında öksürük krizine girdi. Espri yapan Akalın, “Ben ölüyorum çantalarım çok kıymetli. Onları dansçılarıma verin, patronlarımız nerede kurban kesmediniz mi? Benim olduğum yerde nazar olur. Galiba nazara geldik” diye konuştu. Hasta olmasına rağmen sahnede yaklaşık iki saat boyunca performans sergileyen şarkıcı, mekan çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi. Akalın, “Hasta mısınız?” sorusuna “Bu grip mikrobu Seda Sayan‘dan geldi” diyerek esprili bir karşılık verdi.

demetakalin1
Demet Akalın’a sahnede eşlik eden dansçılarının cesur kostümleri dikkat çekti. Öte yandan şarkıcı dinleyicilerinin neredeyse tamamıyla selfie çektirdi.

564
Demet Akalın şarkılarının seslendirirken, eşi Okan Kurt da DJ kabininde yerini alarak kendisine eşlik etti.

akalindemet
Son güncelleme: 16:54 - 21.12.2017