Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın Dubai tatilinden ilginç bir kare paylaştı
Demet Akalın Dubai tatilinden ilginç bir kare paylaştı
Demet Akalın Dubai'den ilginç bir kare paylaştı.
Magazin 25 Nisan 2016 - 12:53

Kocası Okan Kurt’la birlikte Dubai’ye tatile giden ve burada deniz sezonunu açan Demet Akalın, sosyal medya hesabından tatil fotoğrafları paylaştı. Bikinisiyle birlikte çektiği fotoğrafları magazin muhabirlerinin çekmesine gerek duymadan rahatça paylaşan Demet Akalın’ın bu paylaşımında dikkat çeken satırlar da oldu.

ÜLKE DEĞİŞTİRDİ YİNE KAÇAMADI

Kocasının işi dolayısıyla bir süre Hadımköy’de yaşamak zorunda kalan Akalın, burada kaldığı süre boyunca şehir merkezinden uzakta kalmaktan şikayette bulunmuştu. Akalın’ın taşınmadan önceki son şikayeti de evinin hemen yakınında yapılan inşaatla ilgili gerçekleşmişti.

Çalışmaların kendisini rahatsız ettiğini paylaşan Demet Akalın kısa süre sonra da buradan taşındı. Ancak görünen o ki Demet Akalın’a inşaat konusunda kurtuluş yok. Dubai’de tatilde olan ikili burada bir inşaatın fotoğrafını çekerek “Burada da inşaat beni buldu ama ses yok” notunu düşmüş.