Demet Akalın, Hande Yener fanlarına isyan etti

Hande Yener ve Seren Serengil birbirine girdi, Demet Akalın sosyal medya üzerinden taciz edildi.

Demet Akalın, Hande Yener fanlarına isyan etti

Geride bıraktığımız akşama damga vuran magazin olaylarından biri hiç şüphesiz Hande Yener ve Seren Serengil arasındaki mesaj trafiği oldu. Hande Yener’in albümünün birinci olduğuna dair ortaya konulan sonuçları doğru bulmadığını söyleyen Seren Serengil’e onun çıplak fotoğraflarını paylaşarak cevap veren Hande Yener karşılığında hiç beklemediği bir yanıt aldı. Seren Serengil sosyal medya hesabından paylaştığı video üzerinden Hande Yener’in uyuşturucu kullandığını ima etti. İkilinin arasındaki bu sert polemik sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

DEMET AKALIN’A MESAJ YAĞDI

Söz konusu Hande Yener olunca, onunla yıllardır polemik içinde olan Demet Akalın her ne kadar istemese de kendisini konunun içinde buldu. Özellikle tartışmanın kızıştığı saatlerde Hande Yener’in fanları tarafından taciz mesajlarıyla karşılaşan Demet Akalın bu mesajlar tam da kızı Hira’nın hastalığıyla ilgilendiği saatlerde gelince sosyal medya hesabından açtı ağzını yumdu gözünü. Akalın konunun içine çekilmek istemediğini twitter hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu:

demet-akalin-ic Yeşim Salkım: 'Demet Akalın meydanı boş buldu' İlginizi Çekebilir Yeşim Salkım: 'Demet Akalın meydanı boş buldu'

 

Hande Yener ve Seren Serengil birbirine girdi İlginizi Çekebilir Hande Yener ve Seren Serengil birbirine girdi