Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın, kardeşinden ayırdığı Ebru Polat’la aynı safta!
Demet Akalın, kardeşinden ayırdığı Ebru Polat’la aynı safta!
Demet Akalın, yıllar önce kardeşi Emirçağ Adanur'un birliktelik yaşadığı ve rest çektiği Ebru Polat'la, ünlülerin sınır ziyareti nedeniyle aynı safta buluştu.
Magazin 3 Nisan 2018 - 12:38

Demet Akalın ile Ebru Polat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la Mehmetçike destek için sınır bölgesine gitmek için davet edilmemelerine oldukça üzüldü.

Ebru Polat, Twitter’dan “Niye devlet ile olan işlerde hep aynı ekip gidiyor. Biz de Afrin’e gitmek, askerlerimizin yanında olmak istiyorduk… Kim var yenilerden? Kimse yok” yazdı. Demet Akalın da Polat’ın yazdığına “Bizi arayan olmaz canım! Tekel!” cevabını verdi.

Polat, bunun üzerine yeniden “Evet, bizi hiç çağıran yok. Biz de devletimizin yanında olmak, ülkemiz için, askerlerimiz için bir şeyler yapmak istiyoruz. Cumhurbaşkanımızla yanyana olmak istiyoruz” dedi.

ebrupolatdemetakalin

REST ÇEKMİŞTİ!

İkilinin yazışmaları, akıllara bir aşk hikayesini getirdi. Demet Akalın’ın kardeşi Emirçağ Adanur, yıllar önce Ebru Polat ile birliktelik yaşamıştı. Hatta ikili dudak dudağa objektiflere yakalanmıştı.

Demet Akalın ise bu ilişkiye sert çıkmış ve kardeşiyle Ebru Polat’a rest çekmişti. İkili de bir süre sonra ayrılmıştı.
Yaşanılanlardan sonra hükümet cenahında kendisine yer bulamayan ikili, aynı safta buluşmuş oldu.

ebrupolat
ALİŞAN’LA MAHKEMELİK OLMUŞTU

Emirçağ Adanur, Alişan’a attığı hakaret içeren tweet’le gündeme gelmiş ve ikili mahkemelik olmuştu.