Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Demet Akalın kendisine gelen hediyeyi Işın Karaca’ya verdi’
‘Demet Akalın kendisine gelen hediyeyi Işın Karaca’ya verdi’
Şarkıcı Demet Akalın'ın hayranına hediye ettiği çizmeyi geri istemesi konusu tartışılırken program sunucularından Elif Güvendik, Akalın'ın kendisine gelen hediyeyi Işın Karaca'ya verdiğini açıkladı.
Magazin 9 Ocak 2018 - 10:12

Laf Bende Kalmasın programında Demet Akalın’ın bir takipçisine armağan ettiği çizmeyi geri istemesi konusu yatırıldı. Hediye ettiği çizmenin satışa çıkarıldığını gören Akalın’ın sosyal medya hesabından bu durumu açıklayıp hediyeyi geri istemesi konusu tartışılırken program sunucularından Elif Güvendik, Akalın’la ilgili dikkat çekici bir haber paylaştı.

“IŞIN KARACA’YA KENDİSİNE GELEN HEDİYEYİ VERDİ”

Güvendik, Demet Akalın’ın bu yaptığı hareketin çok da doğru olmadığını söyleyerek gerçekten samimi olsaydı böyle bir çıkış yapmazdı çünkü kendisi bir başkasından gelen hediyeyi sadece paketini değiştirerek Işın Karaca’ya hediye etmiş bir insan şeklinde açıklamada bulundu. Elif Güvendik sözlerine şöyle devam etti: “Hatta bunun ortaya çıkmasının ardından aralarında bir fatura tartışması da oldu. Akalın, Işın Karaca’ya hediyenin faturasını gönderebileceğini söyledi.”

 

Son güncelleme: 10:13 - 09.01.2018